2305.201545 minut zagranicznej gwiazdy DiscoPolowania [ZDJĘCIA]

Tagi: Dni Ostrołęki 2015 Akcent koncerty Mario Bischin koncerty Akcent Zenon Martyniuk Discopolowanie Ostrołęka Disco Polo Ostrołęka disco polo Ostrołęka

Za nami drugi dzień festiwalu DiscoPolowanie, podczas którego przed ostrołęcką publicznością wystąpili znani artyści z nurtu muzyki tanecznej. Dziś mieszkańcy mogli wysłuchać koncertów grup Bayera i Calibra, a także zagranicznej gwiazdy - Mario Bischina. Ten ostatni wystąpił przez 45 minut, kilka razy śpiewając swój flagowy przebój "Macarena".

Rumuński piosenkarz pojawił się na scenie tuż przed godziną 21.00 i jednym z pierwszych utworów, który zabrzmiał przy Witosa, była oczywiście "Macarena", którą później odegrano jeszcze raz. Ostrołęczanie chętnie odśpiewali także inne znane przeboje artysty - "Leila" oraz "Sexy Mama". Bischin zaśpiewał do tego jeden ze swoich najnowszych utworów, parę coverów i... zszedł ze sceny, po czym już na nią nie wrócił. Jego koncert trwał 45 minut i wydaje się, że publiczność opuszczała stadion z lekkim niedosytem.

Mimo tego, cały cykl DiscoPolowanie uznać należy za udany. Kilka tysięcy ostrołęczan pojawiło się na stadionie, by wspólnie bawić się przy rytmach muzyki lekkiej, łatwej i przyjemnej. Przypomnijmy, że bohaterem wczorajszego dnia był Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, a także Gesek i Factor. Zapraszamy do galerii, gdzie zamieściliśmy już zdjęcia z drugiego dnia imprezy!


Galeria do artykułu :

Zobacz więcej zdjęć ...

Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu.