2207.2017Abba Show i Kabaret Chyba już jutro w Ostrołęce

Tagi: Ostrołęka Abbamia Kabaret Chyba koncert OCK Ostrołęckie Centrum Kultury

Ciekawą propozycję kulturalną na lipcowe niedzielne popołudnie przygotowało Ostrołęckie Centrum Kultury. Na scenie plenerowej przy DH Kupiec wystąpi zespół Abbamia oraz Kabaret Chyba.

ABBA MIA - to czteroosobowy tribute band z Wrocławia wykonujący przeboje legendarnego zespołu ABBA. Tworzą go utalentowane wokalistki oraz profesjonalni muzycy. Show zespołu ABBA MIA jest autentycznym przeżyciem dla publiczności. Oprócz dbałości o wysoką jakość wokalną i muzyczną swoich występów zespół nawiązuje również swym scenicznym image'm i strojami do złotych lat ery disco i stylu zespołu ABBA.

Bawić nas też będzie wrocławski Kabaret CHYBA w składzie: Piotr Gumulec, Jakub Krzak, Krzysztof Wilkosz.

Chyba to laureat najważniejszych nagród na wszystkich festiwalach kabaretowych w Polsce, od lat współpracujący z Kabaretem Moralnego Niepokoju, stale zapraszany do realizacji telewizyjnych w TVP2 i Polsacie. Kabaret Chyba to świetni aktorzy, a także błyskotliwe teksty, niebanalne pomysły, niezwykła energia i mnóstwo improwizacji (czyli to, co publiczność lubi najbardziej). Podczas występu Kabaretu nie sposób się nudzić. Warto samemu się o tym przekonać!

Koncert odbędzie się w niedzielę, 23 lipca o godzinie 17:00 na scenie przy DH Kupiec.

Zdjęcia do artykułu :

Zobacz również:



Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu.