2104.2017Anna Maria Jopek wystąpi w Ostrołęce

Tagi: anna maria jopek koncerty Ostrołęka koncert

Już 13 maja przed ostrołęcką publicznością wystąpi Anna Maria Jopek. Trwa sprzedaż biletów na ten wyjątkowy koncert, który odbędzie się w auli Wyższej Szkoły Administracji Publicznej przy ul. Korczaka. Początek koncertu o godz. 19.30.

Bilety na to wydarzenie dostępne są w serwisie kupbilecik.pl w cenie 75 zł.

Anna Maria Jopek nagrywa i koncertuje na całym świecie z najważniejszymi postaciami muzyki naszych czasów (m.in Pat Metheny, Youssu'n Dour, Bobby McFerrin, Ivan Linz, Branford Marsalis, Nigel Kennedy, Richard Bona, Oscar Castro-Neves, Makoto Ozone). Wystąpiła na najbardziej prestiżowych scenach świata, takich jak: Carnegie Hall, Hollywood Bowl, Royal Festival Hall, Opera w Tokio i Tel Awiwie, Blue Note Tokyo, Santori Hall. Nagrywała w Studiach Real World u Petera Gabriela, Abbey Road w Londynie i Power Station w Nowym Jorku. Od 2000 roku jej muzyka jest wydawana na całym świecie. Tylko w Polsce jej płyty rozeszły się w milionowym nakładzie, jednak jak sama przyznaje najbardziej ceni sobie kameralistykę i scenę blisko ludzi. Mieszka na warszawskim Żoliborzu i w lizbońskiej Alfamie. 3 maja 2015 roku została odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski - za wybitne zasługi w pracy artystycznej i twórczej oraz za popularyzowanie polskiej muzyki w świecie.

Koncert  Anny Marii Jopek - Trio

Ta znakomita polska wokalistka, kompozytorka, improwizatorka jazzowa wystąpi ze swoimi wybitnymi muzykami z rozśpiewanym, widowiskowym programem. Muzycy zagrają na niezliczonej ilości instrumentów które zmieniają w trakcie trwania utworów. Kolory mienią się i przenikają, muzyka wymyka się konwencjom, gatunkom i formom. Zdaje się nie mieć żadnych ograniczeń. Projekt ten to dużo cudownej zabawy ale i wielkie wyzwanie. Takie wyzwania Anna Maria Jopek podejmuje zachwycająco i brawurowo, jak grudniowy koncert ze Stingiem w Toruniu, jak nową płytę z genialnymi kubańskimi muzykami pt. „Minione „ w ostatnie Walentynki. Zapraszamy na muzyczną przygodę z Anną Marią Jopek.


Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu.