2102.2018Bal Karnawałowy w Niebieskich Migdałach [Relacja Foto]

Utworem „Stumblin In” Chrisa Normana & Suzi Quatro grupa „Medium” rozpoczęła część taneczną Balu Karnawałowego w Sali Bankietowej „Niebieskie Migdały”. Część taneczną, bo na gości czekały też niespodzianki.

Jedną z niespodzianek był pokaz tańca towarzyskiego jaki zaprezentowała ostrołęcka para taneczna – Zuzia Wiszowaty i Kacper Szmit. Para zaprezentowała swój pokaz w dwóch częściach: latynoamerykańskiej oraz standard co spotkało się z bardzo entuzjastyczną reakcją gości. Oklaskom po pokazie nie było końca.

Piękna muzyka, ale przede wszystkim pełen parkiet tańczących par – tak wyglądała noc w ostatnią sobotę karnawału w sali „Niebieskie Migdały”. Śmiesznym zdjęciom z Fotobudki, tańcom, pogawędkom i chwilom spędzonym w gronie przyjaciół oraz znajomych nie było końca.

Po raz kolejny goście w „ Niebieskich Migdałach” udowodnili, że potrafią stworzyć wspaniałą atmosferę a ich pogoda ducha i uśmiechy, którym nie było końca, były najlepszym podziękowaniem dla organizatorów. Żal, że na kolejny karnawał czekać trzeba będzie cały rok bo to był wspaniały bal - na sto par…

 

Artykuł sponsorowany.Galeria do artykułu :

Zobacz więcej zdjęć ...