0601.2019„Baśniowa” studniówka w III LO [WIDEO, ZDJĘCIA]

Tagi: Ostrołęka Studniówka 2019 III LO

Dużym i małym polonezem uczniowie III LO rozpoczęli tegoroczną Studniówkę. Tradycyjnie już każdego roku bal maturalny w tej szkole ma inny styl. Tym razem Studniówka III LO odbywała się w iście baśniowym klimacie.

Studniówka III Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce odbyła się w sobotę, 5 stycznia. Tegoroczny bal był osiemnasty w historii szkoły, a na przyszkolnej hali sportowej odbywał się po raz 15-ty. Studniówki w „trójce” każdego roku mają inny motyw przewodni. W tym rok młodzież zdecydowała się na baśnie. W takim właśnie klimacie przygotowany został wystrój sali i część artystyczna.

Zanim tegoroczni maturzyści rzucili się w wir szalonej zabawy wysłuchali życzeń od dyrektora szkoły Waldemara Salisa, wiceprezydenta Ostrołęki Macieja Kleczkowskiego, przedstawiciela Rady Rodziców, Samorządu uczniowskiego oraz Beaty Samorajskiej ze Szkoły Promocji Zdrowia.

- To już pewnego rodzaju tradycja, że maturzystom na symboliczne sto dni przed maturą przekazujemy słonie z uniesioną trąbą, które mają im przynieść szczęście podczas czekających ich w maju egzaminów. Także i dziś otrzymacie od Szkoły Promocji Zdrowia takie słonie i mam nadzieję, że pomogą wam one podczas matur – powiedziała Beata Samorajska.

Składając życzenia swoim wychowankom dyrektor Salis przypomniał o wieloletniej tradycji związanej ze studniówkową dekoracją. Każdego roku główny element wystroju po zakończeniu balu „ląduje” na najbliższym rondzie. Czy młodzież pójdzie za namową dyrektora? Przekonamy się rano.

Po części oficjalnej i podziękowaniach przyszła kolej na sesję zdjęciową a po niej jedyne co pozostało to szalona zabawa do białego rana.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji i materiału wideo. W pierwszej kolejności dodajemy zdjęcia przedstawiające dwie wersje Poloneza. Kolejne zdjęcia będą sukcesywnie pojawiały się w naszej galerii.

Galeria do artykułu :

Zobacz więcej zdjęć ...

Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

06-01-2019, 09:02
Autor:
Salis to chyba miał ochotę na swoją partnerkie
Serwis balujemy.eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.