2507.2014Beach Party w Pubie nad Brzegiem

Tagi: Ostrołęka Beach Party zdjęcia Balujemy Beach Party Ostrołęka Ostrołęka Beach Party Pub nad Brzegiam Ostrołęka impreza dyskoteka plaża miejska

Poczujcie wakacyjny klimat w mieście. Słońce, plaża, zimne piwo i gorące letnie rytmy czekają na wasz w Pubie nad Brzegiem.

W Pubie nad Brzegiem usłyszycie znane i lubiane letnie hity, a DJ-e dostosują repertuar do Waszych gustów tak abyście całą noc przetańczyli na parkiecie. O Wasze miłe wspomnienia zadba także profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie.

Do Waszej dyspozycji będzie bar w którym zaopatrzycie się w zimne piwo, napoje i przekąski oraz gastronomia z kebabem, zapiekankami, hot-dogami i hamburgerami.

Dyskotekę uatrakcyjni basen w którym możecie poszaleć w kuli pojedynczo lub w sparingu i automaty do gier zespołowych. A dla par lubiących romantyczne widoki w przerwach od przytulań na parkiecie proponujemy także plażę i molo na rzece.

Jak wakacje i dyskoteka to tylko na plaży.

Beach Party Pubie nad Brzegiem przy Plaży Miejskiej w Ostrołęce, sobota, 26 lipca, start godz. 20:00. Do 21:00 wchodzicie za FREE! Zagrają DJ Ready i DJ Sonado.


Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu.