1209.2011Festyn na zakończenie lata: Koncert gwiazdy z dużym opóźnieniem (VIDEO, ZDJĘCIA)

Tagi: Ostrołęka festyn rodzinny aquapark Marcin Siegieńczuk koncert Marcin Siegieńczuk koncert Toples Toples koncert Rada Miasta Rada Osiedla

W minioną niedzielę na placu przy ostrołęckim aquaparku odbył się festyn rodzinny „A nam jest szkoda lata”, zorganizowany przez rady kilku ostrołęckich osiedli. Na festynie bawiło się około tysiąca osób.

Zabawa rozpoczęła się meczem piłki nożnej, w którym o zwycięstwo walczyły drużyny przedstawicieli rad osiedli oraz Rady Miasta. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 3:1 dla rad osiedli.

Dla tych, którzy przyszli pod aquapark, przygotowano sporo konkursów i zabaw. Niestety, mimo wysiłku organizatorów, cieszyły się one nikłym zainteresowaniem - niektóre z tego powodu w ogóle się nie odbyły.

Później na scenie prezentowały się ostrołęckie przedszkola, zespoły działające przy OCK, zespół Mamzel, grupy tańca nowoczesnego oraz ostrołęcki zespół „The Fakto”. Odbył się również pokaz karate.

Gwiazdą wieczoru był Marcin Siegieńczuk, były wokalista zespołu disco polo - Toples. Niestety, i w tym przypadku nie wszystko poszło po myśli organizatorów. Koncert, który miał się rozpocząć o godz. 21, wystartował z około półtoragodzinnym opóźnieniem.

Przyczyną opóźnienia były kłopoty z nagłośnieniem. Siegieńczuk, który wyszedł na scenę punktualnie, musiał po chwili przerwać koncert. Rozpoczął się on dopiero około godz. 22:30, czyli wtedy, kiedy planowo miał się zakończyć.  

Jeden z organizatorów festynu wyjaśnił nam, że winę za opóźnienie ponoszą akustycy Ostrołęckiego Centrum Kultury, którzy - choć OCK otrzymało wcześniej rider techniczny zespołu - przeprowadzali próbę ponad godzinę.


Zdjęcia: D. Płoski, M. Szeląg


Materiał filmowy 1 :
Galeria do artykułu :

Zobacz więcej zdjęć ...

Zobacz również:

Artykuł archiwalny brak możliwości komentowania.