1202.2018Galowy Koncert Eleni w Ostrołęce już niedługo!

Już tylko miesiąc dzieli nas od wyjątkowego Koncertu Galowego Eleni. 26 lutego wystąpi przed Państwem na żywo, prezentując swoje największe przeboje. To ostatnia okazja, by kupić bilet na ten niezwykły koncert i cieszyć się ze spotkania ze wspaniałą artystką.

 

Wieczór z Eleni

Eleni wraz z zespołem zagra 26 lutego o godz. 18:00 w Ostrołęce w Auli WSAP, ul. Korczaka 73. To jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. Jej piosenki nucą całe pokolenia. „Miłość jak wino”, „Muzyka Twoje imię ma”, „Wakacyjny flirt”, „Nic miłości nie pokona” oraz największy przebój „Miłości ślad” potrafią zanucić niemal wszyscy. W jej piosenkach jest mnóstwo miłości, radości i pogody ducha. Gdy wychodzi na scenę, to jakby zaświeciło ciepłe, greckie słońce. To niezwykłe, ponieważ artystkę w przeszłości dotknęła ogromna tragedia. Jej córka została zamordowana, a sprawcą okazał się były chłopak dziewczyny. Tymczasem Eleni potrafiła wybaczyć zabójcy swojego dziecka i zachować to wewnętrzne ciepło, które emanuje z każdego jej utworu.

W jej repertuarze nie brakuje dawnych przebojów, które razem z „Latem z radiem” śpiewała cała Polska. Są też piosenki o charakterze religijnym, które dawały ukojenie w obliczu tragicznych wydarzeń.

Warto też wiedzieć, że Eleni swoja muzyczną wrażliwość kształtowała już od dzieciństwa. Pochodzi z rodziny o artystycznych tradycjach. Jako nastolatka stawiała swoje pierwsze kroki na profesjonalnej scenie. W szkole średniej, jako solistka zespołu „Ballada”, w roku 1975 została zaangażowana do profesjonalnego zespołu „Prometheus”. Jako solistka równolegle z występami na estradzie dokonywała nagrań radiowych i brała udział w licznych programach telewizyjnych. Pierwszą płytę długogrającą nagrała z zespołem „Prometheus” w 1977 roku. W następnych latach ukazały się jej kolejne płyty: „Moja miłość”, „Buzuki Disco”, „Ty jak niebo”. „Ja jak obłok”, „Lovers”, „Grecja raz jeszcze”, „Morze snu”, „Muzyka Twoje imię ma”, „Miłość jak wino”, „Wakacyjny flirt”, „Nic miłości nie pokona” oraz największy przebój „Miłości ślad”. Za większość powyższych pozycji Eleni otrzymała „Złote Płyty”.

Eleni posiada w swoim repertuarze wiele standardów światowych, a ponadto sama wylansowała i wprowadziła na pierwsze miejsce krajowych list przebojów takie utwory jak: „Do widzenia mój kochany”, „Bawmy się, śmiejmy się”, „Chcę kochać”, „Za wszystkie noce i dni”, „Na miłość nie ma rady”, „Ballado hej”, „Miłość jak wino”.

Przez trzy kolejne lata Eleni wygrywała plebiscyt „Lata z radiem” za co uhonorowano ją tytułem „Królowej Polskiej Piosenki”. W roku 1986 piosenkarka otrzymała bardzo prestiżową nagrodę „Viktora”. Oprócz występów na większych krajowych scenach, Eleni śpiewała wielokrotnie w Paryżu, Szwecji, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, jako nieliczna z artystów śpiewała bezpośrednio dla Papieża Jana Pawła II.

Wyjątkową, wspaniałą, charyzmatyczną, piosenkarkę jaką jest Eleni wraz z grupą „Hellenic” polecamy z całego serca. Koncert ten będzie niezapomnianym przeżyciem. Bilety na to Galowy Koncert można nabyć w: Biuro Turystyczne „Juventus“ ul. B.Głowackiego 24 tel: 29 764 30 24, 29 764 35 66, Redakcja – „Moja Ostrołęka“ - Biuro Ogłoszeń, ul. Fieldorfa Nila 2 , tel: 29 765 02 25, Kawiarnia w Ostrołęckim Centrum Kultury (kino "Jantar") ul. Inwalidów Wojennych 23 oraz przez internet: kupbilecik.pl, biletyna.pl. W sprawie biletów grupowych oraz rezerwacji należy kontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej: eventy@imaz.pl lub telefonicznie: 515 331 914.

Dla wszystkich miłośników Eleni, którzy kupią bilet na koncert jest też kolejna dobra wiadomość. Po występie będzie można spotkać się z artystką, zrobić pamiątkowe zdjęcie, zdobyć autograf, kupić płytę czy po prostu przez chwilę porozmawiać.

 

KONKURS

Już niedługo dla naszych Czytelników ogłosimy konkurs, w którym do wygrania będą darmowe bilety na Galowy Koncert Eleni!

 Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu.