0310.2017Gesek zaprasza na koncert w Ostrołęce [WIDEO]

Tagi: Łukasz Gesek gesek koncert Ostrołęka Zenek Martyniuk koncert disco polo

Jedną z gwiazd disco, jakie 22 października wystąpią w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce jest Gesek. Wystosował on specjalne zaproszenie na koncert. Nie dajcie się długo namawiać!

Gesek to nazwa zespołu, którego pomysłodawcą, liderem oraz autorem piosenek jest Łukasz Gesek. Zespół znany jest z takich przebojów jak: "Na koncercie w dyskotece", "Dziewczyna w bikini", "Nago, Nago...", czy "Daj mi swoje usta". Muzyka zespołu to ogólnie pojęta muzyka taneczna: disco polo, dance, club-dance, pop.  

Już 22 października Gesek wystąpi jako support przed wielkim koncertem Zenka Martyniuka z zespołem Akcent! Początek imprezy o godzinie 17.00 w hali im. Arkadiusza Gołasia. Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Bilety w przedsprzedaży do 10 października: 50 zł - widownia, 60 zł - dolna płyta, 70 zł - strefa VIP. Po tym terminie ceny wzrastają: 60 zł - widownia, 70 zł - dolna płyta, 80 zł - strefa VIP. Bilety na koncert dostępne są w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta 1 oraz w internecie - tutaj.

Organizatorem koncertu jest Agencja Artystyczna Hipnotic. Patronem medialnym koncertu będzie serwis eOstroleka.pl. Już wkrótce w naszym serwisie konkurs, w którym będzie można wygrać wejściówki na koncert.


Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu.