2107.2015KONKURS: Wygraj bilety na otwarcie Kurpiowskiej Krainy w Wykrocie!

Tagi: Wykrot Kurpiowska Kraina Wykrot otwarcie Kurpiowska Kraina Skaner Kurpiowska Kraina konkurs Vertim Extazy koncert Wykrot

Już w piątek 24 lipca w Wykrocie odbędzie się wielkie otwarcie letnich imprez w Kurpiowskiej Krainie. Na scenie wystąpią formacje Vertim, Skaner, Extazy oraz DJ Romek ze składu Djsteam. Weźcie udział w konkursie, w którym wygrać można bilety na tę imprezę!

Do rozdania mamy pięć wejściówek na piątkową imprezę. Zasady konkursu są bardzo proste - wystarczy jedynie polubić konkursowe zdjęcie na naszym profilu na Facebooku. Spośród tych, którzy zostawią "lajka" pod fotografią, wylosujemy pięciu zwycięzców konkursu.

[BEZPOŚREDNI LINK DO ZDJĘCIA KONKURSOWEGO]

Konkurs trwa do czwartku 23 lipca do godziny 16.00. Szczęśliwych zwycięzców ogłosimy jeszcze w czwartkowy wieczór, a bilety będą do odebrania w siedzibie naszej redakcji (ul. Farna 9a) w piątek w godzinach 10.00-14.00 (odbiór nagród wyłącznie w siedzibie redakcji).

Impreza w Krainie Kurpiowskiej rozpocznie się od godziny 18.00. Od 20.00 rozpoczyna się impreza biletowana w cenie 15 zł, dzieci do lat 12 pod opieką dorosłych - wstęp gratis. O godzinie 22.00 wystąpi zespół Skaner, godzinę później Vertim, o północy - Extazy. Impreza w tanecznym klimacie potrwa do godziny 2.30! Dla gości przewidziano darmowy parking, darmową możliwość przebywania na obiekcie Kurpiowska Kraina (poza miejscami koncertów) oraz darmowy dostęp do Karczmy - gastronomii.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kurpiowska Kraina w Wykrocie: Za tydzień oficjalne otwarcie [WIDEO, ZDJĘCIA]

Kurpiowska Kraina to znajdujący się w sercu Kurpiowszczyzny nowoczesny kompleks turystyczno-wypoczynkowy położony pośród malowniczych łąk i lasów w miejscowości Wykrot. Składa się m.in. z hotelu, restauracji i sali konferencyjnej, amfiteatru z widownią na 1000 osób, wiat piknikowo-jarmarcznych i grillowych, kompleksu kempingowego, kompleksu sportowego, stanicy wodnej  z wypożyczalnią sprzętu (kajaków, rowerów wodnych).


Zobacz również: