2011.2017Łomżyńska Noc Sylwestrowa z Cleo oraz najzdolniejszym łomżyniakiem

Tagi: Łomża Sylwester 2017/2018 Cleo balujemy

Niezwykle ciekawie zapowiada się miejski sylwester w Łomży. Imprezowiczów w Nowy Rok wprowadzi Cleo oraz wyłoniony w konkursie najzdolniejszy wokalista lub wokalistka. Zwycięzca plebiscytu otrzyma także spore honorarium.

Masz talent muzyczny i chcesz wystąpić podczas tej samej imprezy co Cleo? Jest na to szansa! Prezydent Łomży ogłosił konkurs muzyczny, adresowany do osób pełnoletnich z terenu miasta, którego główną nagrodą jest 45-minutowy występ podczas Łomżyńskiej Nocy Sylwestrowej oraz honorarium w wysokości 2 tysięcy zł. Gwiazdą wieczoru podczas tego wydarzenia będzie piosenkarka Cleo.

Trzeba przyznać, że propozycja łomżyńskiego samorządu na miejskiego Sylwestra jest bardzo interesująca. Zaproszenie gwiazdy oraz konkurs dla mieszkańców będzie nie lada atrakcją, którą innym w regionie ciężko będzie przebić. Zwłaszcza dwugodzinną imprezą z dj-em i pokazem fajerwerków na finał.

Etapy konkursu:
- do dnia 1 grudnia 2017 r. do godz. 15:00 – uczestnicy konkursu, nagrane przez siebie 2 utwory muzyczne wraz z wokalem, o tematyce nawiązującej do charakteru wydarzenia – sylwestra, o łącznym czasie nieprzekraczającym 10 min., w formacie MP3 lub WAVE, przesyłają mailowo na adres: l.uscilowski@um.lomza.pl, listownie na płycie CD lub DVD na adres: Urząd Miejski w Łomży, Wydział Komunikacji Medialnej i Promocji, Stary Rynek 14, 18-400 Łomża, bądź składając je osobiście w siedzibie Urzędu Miejskiego w Łomży, pokój 122. Do każdego zgłoszenia obligatoryjnie należy dołączyć Kartę Zgłoszenia (załącznik nr 1 do Regulaminu) oraz zgodę (załącznik nr 2 do Regulaminu) na udzielenie licencji niewyłącznej do korzystania z utworów na polach eksploatacji określonych szczegółowo w pkt 5 § 4 oraz w oświadczeniu Uczestnika w związku z udziałem w Konkursie. Zgłoszenia, które wpłyną po terminie, nie będą rozpatrywane.
- do dnia 8 grudnia 2017 r. – jury powołane przez Organizatora dokona wstępnej weryfikacji i zakwalifikuje Utwory spośród nadesłanych do przesłuchań.
- dnia 8 grudnia 2017 r. – Organizator poinformuje drogą elektroniczną wybranych do przesłuchań Uczestników.
- w dniach 11-15 grudnia 2017 r. - odbędą się przesłuchania Uczestników w Miejskim Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych w Łomży, w dniu konkretnie wskazanym przez Organizatora.
Regulamin konkursu muzycznego wraz z załącznikami dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej.


Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

20-11-2017, 19:20
Autor: Iza
Wybieramy się ze znajomymi,w tamtym roku sylwester super
20-11-2017, 20:06
Autor:
A ja tam wolę ciszę i spokój i zostanę w Ostrołęce
20-11-2017, 21:47
Autor: rumpelstinski
w u nasz znów szalony DJ
21-11-2017, 09:12
Autor: olo
Trzeba sie wybrać
Serwis balujemy.eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.