1905.2017Ostrołęcka Majówka już w ten weekend !

Tagi: Ostrołęka majówka dni Ostrołęki 2017 Patrycja Markowska koncert

W sobotę 20 maja odbędzie się Ostrołęcka Majówka, której gwiazdą będzie Patrycja Markowska. Dla najmłodszych wesołe miasteczko przez godzinę za darmo!

Na majówkę od godziny 16.00 zapraszamy szczególnie dzieci. Do godziny 17.00 wesołe miasteczko, którego atrakcjami będą między innymi zjeżdżalnie, karuzele, kule wodne, eurobungee i tor przeszkód robak, za darmo.

Część artystyczna rozpocznie program muzyczny dla dzieci: Siostry Wajs & „Stonoga”. Na scenie pojawią się również soliści Studia Piosenki, Zespół Tańca Ludowego „BARWOGRAJ” z Zasławia, oraz Teatr Muzyczny RADA z Białorusi. Gwiazda wieczoru Patrycja Markowska wystąpi ok. godz. 21.30.
  
Ostrołęcka Majówka, Stadion Miejski, sobota, 20 maja 2017, wstęp wolny

Patrycja Markowska  – polska piosenkarka i autorka tekstów. Córka wokalisty zespołu Perfect - Grzegorza Markowskiego. Debiutowała pod koniec 2001 roku albumem Będę Silna. Występuje z zespołem w składzie Jerzy Runowski (gitara), Rafał Sędek (gitara), Marcin Koczot (wokal wspierający, instrumenty klawiszowe, djembe). 2 czerwca premierę będzie miał siódmy studyjny album pt. Krótka płyta o miłości.


Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

21-05-2017, 10:13
Autor: adam k  
super po prostu nie do opisania jest to tak się dobrze bawiłem stałem przy samej szczenie tak blisko ją widziałem Patrycji Markowskiej kto nie bił niech żałuję to pełny energii.
Serwis balujemy.eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.