3105.2011Ostrołęcki zespoł Mamzel nagrał nowy teledysk (WIDEO)

Tagi: mamzel zespół disco polo Ostrołeka

W sieci pojawił się kolejny teledysk ostrołęckiej grupy "Mamzel". Zespół grający muzykę disco polo, tym razem nagrał klip do utworu "Kochaj zawsze tylko mnie".


ZESPÓŁ MUZYCZNY "MAMZEL" Z OSTROŁĘKI, POWSTAŁ W 1995 ROKU. LIDEREM GRUPY OD POCZĄTKU JEJ ISTNIENIA JEST JAREK MAMIŃSKI, KTÓRY W LATACH 1986-1995 BYŁ RÓWNIEŻ WOKALISTĄ I KLAWISZOWCEM FORMACJI „BRAVO”. PO ROZPADZIE ZESPOŁU POWSTAŁA GRUPA „MAMZEL”. NA POCZĄTKU SWEJ DZIAŁALNOŚCI RAZEM Z JARKIEM WYSTĘPOWAŁ JEGO BRAT GRZEGORZ. W OBECNYM DWUOSOBOWYM SKŁADZIE OD 2000 ROKU W ZESPOLE GRA MICHAŁ BIAŁCZAK. ZESPÓŁ SPECJALIZUJE SIĘ W IMPREZACH TYPU WESELA, BALE, STUDNIÓWKI, ZABAWY ITP. DOROBEK MUZYCZNY GRUPY TO TRZY PŁYTY  CD.

PIOSENKI ZESPOŁU "MAMZEL" MOŻNA ZNALEŹĆ POD ADRESEM WWW.DISCOPOLO.INFO

OPRÓCZ WŁASNYCH NUMERÓW GRUPA WYKONUJE BARDZO ZRÓŻNICOWANE PIOSENKI: SZLAGIERY Z DAWNYCH LAT, NAJWIĘKSZE POLSKIE PRZEBOJE Z LAT 60, 70 ,80,90 I CAŁKIEM NOWE HITY, ORAZ  ZNANE UTWORY DISCO POLO.

    OD 2010 ROKU "MAMZEL" WSPÓŁPRACUJE Z FIRMĄ FONOGRAFICZNĄ "FOLK" ,KTÓRA WYDAŁA NAJWIĘKSZE PRZEBOJE ZESPOŁU NA PŁYCIE "CIAO VALENTINO" ORAZ WYPRODUKOWAŁA VIDEOCLIP DO TYTUŁOWEJ PIOSENKI

Teledysk nagrany został przez firmę "Studio Borkowski" z Ostrołęki.Artykuł archiwalny brak możliwości komentowania.