3001.2018Ostrołęka: Noworoczne posiedzenie komisji kultury z koncertem Studia Piosenki [WIDEO, ZDJĘCIA]

Tagi: Ostrołęka komisja kultury i dziedzictwa narodowego Rada Miasta Ostrołęka Studio Piosenki Klub Oczko recital

Każdego roku, w styczniu odbywa się wyjątkowe posiedzenie Komisji Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wyjątkowe, bo noworoczne. Biorą w nim udział nie tylko radni i dyrektorzy wydziałów Urzędu Miasta ale także przedstawiciele wszystkich jednostek kultury w mieście i organizacji pozarządowych.

Goście mogą pochwalić się swoimi osiągnięciami w roku ubiegłym i zaplanować kalendarz przyszłych wydarzeń. Jest czas na wymianę doświadczeń, uwag i opinii o kulturze w Ostrołęce.

Tegoroczne spotkanie odbyło się w środę 24 stycznia. Rozpoczął je krótki recital kolęd w wykonaniu wokalistek Studia Piosenki przy Klubie Oczko w Ostrołęce. Tematem wiodącym były oczywiście obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Dyrektor Wydziału Promocji Miasta, Kultury i Sportu Maria Rochowicz przedstawiła program, jaki opracowało miasto i podległe mu jednostki kultury. Zostanie on uzupełniony o wydarzenia, które zorganizują stowarzyszenia w ramach dotacji przyznanych w konkursie ofert. Również Rada Miasta planuje organizację konferencji naukowej oraz konkursu dla młodzieży. A kiedy otwarte zostanie Muzeum Żołnierzy Wyklętych również wyjazdowe posiedzenie w jego siedzibie.Źródło: facebook.pl/Miasto Ostrołęka
Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu.