1411.2016Popek "czymś się zatruł" i nie zagrał koncertu w Zalesiu [WIDEO]

Tagi: Popek Popek koncert Popek Ibiza Zalesie koncert Popka Club Ibiza Zalesie Popek przeprosiny Popek mma Popek zatruł się Popek zatrucie Popek nie zagrał

Nie doszedł do skutku koncert Popka, który zaplanowany był 12 listopada w Clubie Ibiza Zalesie (pow. ostrołęcki). Jak się okazało, artysta źle się poczuł w dniu koncertu i nie był w stanie wyjść do publiczności. W serwisie youtube Popek zamieścił przeprosiny dla swoich fanów, którzy pojawili się tego dnia w Ibizie. Zobacz wideo.

- Chciałem przeprosić swoich fanów za wczorajszy koncert w Zalesiu, który się nie odbył. Zatrułem się czymś i wymiotowałem przed samym koncertem, jak i parę godzin przed. Nie mogłem fizycznie wyjść i zagrać tego koncertu dla Was. Ciężko trenuję i chyba odbija się to na moim zdrowiu, byłem zmęczony po treningach, zjadłem coś co mi zaszkodziło - mówił Popek w filmie nagranym dla swoich fanów.Oficjalny komunikat wystosował też klub Ibiza Zalesie.

- Przede wszystkim chcielibyśmy przeprosić naszych klubowiczów, jest nam przykro, że taka sytuacja miała miejsce i koncert Popka nie odbył się tak jak planowaliśmy. Choć wina nie leży po Naszej stronie mimo wszystko chcemy Wam klubowiczom wynagrodzić to chociaż częściowo i wszyscy, którzy mają bilety z 12.11.2016 wchodzą GRATIS w Sobotę 19.11.2016 do klubu Ibiza Zalesie do Godz 24.00 oraz otrzymają dodatkowy upominek od Klubu. Jeszcze raz przepraszamy Was za zaistniałą sytuacje, która nastąpiła nie z naszej winy, mimo wszelkich starań aby ten koncert się odbył - czytamy na stronie klubu.


Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

14-11-2016, 12:49
Autor: KAli
Popus to ty?
14-11-2016, 13:52
Autor: darek
no jak czym za duza dawka była hahhahah
15-11-2016, 13:43
Autor: Długi Kij
darek  napisał(a):
no jak czym za duza dawka była hahhahah

Za dużą dawkę to dostaniesz strzałem z napletka i moszną po ustach ty zspity kurduplu ,!!!!
Serwis balujemy.eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.