2210.2016Stanisława Celińska w Ostrołęce [ZDJĘCIA]

Tagi: Ostrołęka Stanisława Celińska Ostrołęckie Centrum Kultury OCK Nastroje we Dwoje

Dziś w Ostrołęce ze swoim recitalem zatytułowanym „Atramentowa” wystąpiła Stanisława Celińska, artystka teatralna, filmowa i telewizyjna. Swoim charakterystycznym głosem zachwyciła publiczność licznie zgromadzoną w sali widowiskowej OCK.

Stanisławę Celińską wszyscy doskonale znamy z jej licznych ról w teatralnych spektaklach, produkcjach filmowych i telewizyjnych. Ma charakterystyczny głos, który, mimo iż ciężko ocenić go jako gwiazdorski, raz usłyszany pozostaje w pamięci na zawsze. Artystka zaprezentowała się ostrołęckiej publiczności w swoim recitalu zatytułowanym „Atramentowa”. Wspólnie z towarzyszącymi jej muzykami wykonała m.in. utwory, od których rozpoczęła swoją przygodę wokalną lecz nie zabrakło także całkiem świeżych „kawałków”.

Koncert Stanisławy Celińskiej odbył się w ramach cyklicznego projektu „Nastroje we Dwoje” realizowanego przez OCK przy wsparciu finansowym samorządu Ostrołęki.Galeria do artykułu :

Zobacz więcej zdjęć ...

Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

22-10-2016, 23:38
Autor: kamos_01
byłem całkiem przypadkiem na recitalu Pani Stanisławy w Leśniczówce Pranie w te wakacje. Mimo że podszedłem do tego z " z pewną taką nieśmiałością" to miło wspominam te 3 godziny
23-10-2016, 13:42
Autor: oli
Ja również słuchałam koncertu P.Celińskiej w tym roku w Praniu i dlatego koniecznie chciałam posłuchać Jej śpiewu na żywo jeszcze raz. Oczywiście sceneria Mazur,gorący letni wieczór zawsze wygrywa z salą widowiskową....
Serwis balujemy.eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.