0602.2017Studniówka 2017 Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Przasnyszu [ZDJĘCIA]

Tagi: Studniówka 2017 Przasnysz Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Przasnyszu Studniówka Przasnysz

Tegoroczni maturzyści z Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Przasnyszu bawili się na swojej Studniówce. Bal odbył się w sobotę, 4 lutego w Zajeździe Sebory.

Uroczystości rozpoczęły się od przywitania maturzystów przez swoich kolegów.

- Gdy 100 dni nauk zostało, wielcy godni Żakowie, biesiadowali na zdrowie! Przez trzy lata nie szczędziliśmy naszych wysiłków, zdobywaliśmy wiedzę, pracowaliśmy by osiągnąć wyznaczone cele. Dzisiejszego wieczoru pragniemy jednak odłożyć na bok wszelkie troski i zmartwienia, by naszym udziałem stała się dobra zabawa – mówili prowadzący.

Głos zabrała także dr Elżbieta Sternal, dyrektor placówki, która życzyła wszystkim zebranym miłej zabawy wyróżniając uczniów, którzy się przyczynili w organizacji balu. ie zabrakło także tradycyjnego tańca w wykonaniu dyrektor oraz „Poloneza” tańczonego przez uczniów.

Następnie przyszedł czas na podziękowania uczniów.

– Dziękujemy szanownej dyrekcji za to, że mieliśmy możliwość kształcenia się w dogodnych warunkach, za opiekę i troskę okazaną w czasie naszej edukacji. Pozostały już tylko 100 dni do matury. Trzy lata wspólnej nauki minęły nam tak szybko. Wy drodzy nauczyciele. Doceniamy trud, jaki włożyliście w nauczanie. Pragniemy podziękować za przekazana wiedzę, za waszą wyrozumiałość i cierpliwość. Jednocześnie szczerze przepraszamy za wszelkie niedociągnięcia z naszej strony oraz kłopoty, których nieumyślnie przysporzyliśmy. Szczególne podziękowania należą się naszym wychowawcom, którzy zawsze starali się służyć nam pomocą, obdarzali zrozumieniem i wiernie towarzyszyli we wspólnej wędrówce. Gorące podziękowania należą się naszym rodzicom, którzy nie tylko dzisiaj, nie tylko przez trzy lata nauki w liceum, ale przez całe życie byli przy nas - dziękowali uczniowie.

Po podziękowaniach uczniowie w humorystyczny sposób postanowili odmienić uczniowską rzeczywistość, prezentując swoje talenty. Tym młodym, a zarazem wspaniałym ludziom, zabawę, która trwała aż do samego rana, umilał zespół Martess.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze Studniówki Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Przasnyszu udostępnionej dzięki uprzejmości portalu ePrzasnysz.pl

źródło: ePrzasnysz.plGaleria do artykułu :

Zobacz więcej zdjęć ...

Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu.