1802.2017Studniówka 2017 w ZSP w Przasnyszu [ZDJĘCIA]

Tagi: Studniówka 2017 Przasnysz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Przasnyszu Studniówka Przasnysz

W ubiegłą sobotę na swojej Studniówce bawili się uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Przasnyszu. Bal odbył się w Zajeździe Sebory. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Po raz kolejny w sobotę, 11 lutego Zajazd Sebory w swych murach gościł przasnyskich maturzystów na tak zwanej „Studniówce”. Tym razem wzięli w niej udział uczniowie z klas technikum żywienia, rolniczego oraz liceum ogólnokształcącego i technikum ekonomicznego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Henryka Sucharskiego w Przasnyszu.

Tradycyjnie uczniowie przywitali wszystkich zebranych oraz podziękowali swoim wychowawcom za lata nauki i opieki nad nimi.

Nauczycielom wręczono także uczniowskie "Oskary" w poszczególnych kategoriach:
- "Bratnia dusza" dla dyrektora Andrzeja Brockiego
- "Mistrz sokole oko" dla wicedyrektora Wojciecha Włodarczyka
- "Piękna i Bestia" dla pani Jolanty Nowak
- "Anielska cierpliwość" dla pani Elżbiety Zawieskiej
- "Otwarte serce" dla pana Marcina Kosmana
- "Wysportowany maczo" dla pana Bogdana Ćwiek.

Po części oficjalnej przyszedł czas na część artystyczną, którą wspólnie z uczniami przygotowała pani Beata Kasuła, nauczycielka języka polskiego. Następnie już tradycyjnie zatańczono „Poloneza”, wyćwiczonego pod kierunkiem pani Jolanty Nowak. Swoje umiejętności taneczne zaprezentował także dyrektor Andrzej Brocki, który w pierwszej parze "Poloneza" dumnie ruszył w tany.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze Studniówki ZSP w Przasnyszu udostępnionej dzięki uprzejmości portalu ePrzasnysz.pl.

Źródło: ePrzasnysz.plGaleria do artykułu :

Zobacz więcej zdjęć ...

Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu.