3101.2016Studniówka w II SLO w Ostrołęce [WIDEO, ZDJĘCIA]

Tagi: Ostrołęka Studniówka 2016 II SLO II Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce Studniówka II SLO

Na niespełna sto dni przed egzaminami dojrzałości uczniowie z II Społecznego Liceum Ogólnokształcącego bawili się na swoim balu maturalnym. Studniówka była dla nich symboliczną „bramą” do dorosłego życia.

Studniówka uczniów z II SLO im Toniego Halika w Ostrołęce odbyła się w sobotę, 30 stycznia w sali bankietowej „Niebieskie Migdały”. W balu, oprócz samych maturzystów, udział wzięli także ich nauczyciele, rodzice oraz dyrekcja szkoły. To właśnie dyrektor, Adam Ochenkowski, zachęcił swoich podopiecznych, by na ten jeden dzień zapomnieli o czekających ich za nieco ponad trzy miesiące najważniejszych w życiu egzaminach i bawili się do białego rana, jak to przystoi na studniówce.

Studniówka II SLO tradycyjnie rozpoczęła się od „Poloneza” oraz wspólnego tańca maturzystów z kadrą pedagogiczną w rytm popularnego utworu „Niech żyje bal”. Po części artystycznej, w której uczniowie podsumowali swój kilkuletni okres nauki w szkole przyszła pora na pamiątkowe zdjęcia a po nich można już było rzucić się w wir zabawy.

Zapraszamy do obejrzenia naszej obszernej fotorelacji i materiału wideo ze studniówki w II SLO w Ostrołęce.Materiał filmowy 1 :
Galeria do artykułu :

Zobacz więcej zdjęć ...

Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

31-01-2016, 02:11
Autor: mors
Bardzo ładnie, ale od jutra się już uczcie, bo tylko 100 dni, w tamtym roku co drugi nie zdał :P powodzenia :D
Serwis balujemy.eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.