Materiały ze słowem kluczowym "disco-polo-ostroleka"

0206.2015Ostrołęckie DiscoPolowanie. Przeżyjmy to jeszcze raz. Zobacz relację z imprezy! [WIDEO, ZDJĘCIA]
0
85.71%

W dniach 22-23 maja na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce odbyła się impreza DiscoPolowanie, organizowana w ramach tegorocznych Dni Ostrołęki. Mieszkańcy miasta tłumnie bawili się na koncertach z nurtu muzyki tanecznej. Zobacz relację wideo z imprezy!

2305.201545 minut zagranicznej gwiazdy DiscoPolowania [ZDJĘCIA]
0
66.67%

Za nami drugi dzień festiwalu DiscoPolowanie, podczas którego przed ostrołęcką publicznością wystąpili znani artyści z nurtu muzyki tanecznej. Dziś mieszkańcy mogli wysłuchać koncertów grup Bayera i Calibra, a także zagranicznej gwiazdy - Mario Bischina. Ten ostatni wystąpił przez... 45 minut, kilka razy śpiewając swój flagowy przebój "Macarena".

2205.2015Pierwszy dzień DiscoPolowania! Zenek Martyniuk porwał ostrołęczan do tańca [ZDJĘCIA, WIDEO]
4
80%

Trwa festiwal discoPOLOWANIE, który jest jednym z najważniejszych elementów tegorocznych Dni Ostrołęki. Największą - i to nie spadającą - gwiazdą pierwszego dnia z muzyką disco polo w naszym mieście był zespół Akcent z charyzmatycznym wokalistą Zenonem Martyniukiem. Kilka tysięcy ludzi wspólnie odśpiewało znane hity.

2005.2015Nie przegap! Ostrołęckie DISCOpolowanie z Akcentem i mega gwiazdą - Mario Bischin [WIDEO]
3
0%

Już w najbliższy weekend odbędzie się jedna z głównych atrakcji tegorocznych Dni Ostrołęki. Podczas festiwalu DISCOpolowanie wystąpią m.in. legenda disco-polo Akcent oraz gwiazda zagraniczna prosto z Rumunii - Mario Bischin.

0105.2015W Ostrołęce powalczą o finał DISCOpolowania. Czy zostaną gwiazdami? [WIDEO]
3
0%

Już 22 maja w Ostrołęce odbędzie się koncert w ramach trasy DISCOpolowanie 2015, podczas której trwały będą poszukiwania przyszłej gwiazdy disco-polo. Oprócz znanych twarzy muzyki disco polo oraz dance, wystąpią także trzy zespoły w ramach castingu do finału całego cyklu. Zobacz próbkę ich możliwości!

2304.2015Festiwal DISCOpolowanie na Dni Ostrołęki [WIDEO]
17
50%

Tegoroczne Dni Ostrołęki upłyną mieszkańcom pod znakiem muzyki dance. 22 i 23 maja w naszym mieście odbędą się koncerty znanych polskich i zagranicznych artystów. W Ostrołęce wystąpią m.in. legendarny polski zespół Akcent oraz rumuńska gwiazda Mario Bischin.

[ 1 ]