Materiały ze słowem kluczowym "disco-polo"

2905.2017Tłumy na I Przeglądzie Zespołów Weselnych. Jako gwiazda wieczoru wystąpił Power Boy [WIDEO, ZDJĘCIA]
1
50%

Za nami I Przegląd Zespołów Weselnych. Podczas imprezy odbywającej się w Kadzidle wystąpiły grupy wykonujące muzykę disco polo. Gwiazdą wieczoru był Power Boy – wschodząca gwiazda w branży rozrywkowej, prywatne strażak pochodzący z Wąsewa. czytaj więcej »

0804.2017Premiera debiutanckiego teledysku Jacka Gwiazdy [WIDEO]
5
75%

Jacek Gwiazda znany jest od kilku lat na rynku disco polo, wcześniej występował jako lider zespołu Stereo, aktualnie postawił na karierę solową. W 2012 roku Jacek Gwiazda znalazł się w gronie najlepszych wokalistów programu Disco Star w telewizji Polo TV. Wokalista ma za sobą występy na największych festiwalach muzyki disco polo w Polsce, występował m.in.  w Ostródzie, Kobylnicy gdzie zdobył I miejsce na festiwalu w konkursie Młodego Pokolenia, na II urodzinach telewizji  Polo Tv czy Festiwalu w Szczecinku.
czytaj więcej »

1510.2016Mamzel w przeboju "Czarnula". Zobacz teledysk [WIDEO]
9
91.67%

Znany w naszym regionie zespół Mamzel nagrał kolejny hit muzyki disco polo. Tym razem do odsłuchania mamy utwór o tytule "Czarnula". W teledysku pojawiają się akcenty związane z Ostrołęką. czytaj więcej »

0906.2016Startują weekendy z disco polo w Pulse Club Ostrołęka [WIDEO]

Już w najbliższą sobotę w Pulse Club Ostrołęka rozpoczynamy cykl weekendów z muzyką disco polo! Na uczestników imprez czekają świetne koncerty, co gwarantuje szampańską zabawę do białego rana. Cykl disco-weekendów w Pulse Club rozpoczyna zespół Mega Dance! czytaj więcej »

0906.2016"Etna" gwiazdą Festynu Dworcowego [SZCZEGÓŁOWY PROGRAM FESTYNU]
3
50%

Już 12 czerwca odbędzie się kolejny Festyn Dworcowy na Osiedlu Stacja. Podczas imprezy będzie czekała masa atrakcji dla dzieci i młodzieży, oprócz tego wieczorem odbędzie się mega koncert gwiazdy disco polo oraz pokaz sztucznych ogni. czytaj więcej »

0206.2016Bayera już w piątek w Pulse Club Ostrołęka! [WIDEO]
0
-

Pulse Club w Ostrołęce zaprasza na wyjątkowy koncert disco-polo. Już w piątek 3 czerwca przed ostrołęcką publicznością wystąpi Bayera wraz ze swoimi największymi hitami takimi jak "Słodko-gorzka" czy "Nie wiem jak". Warto wziąć udział w tym wydarzeniu! czytaj więcej »

0708.2015Łukasz Kruczyk z Ostrołęki nagrał swój pierwszy teledysk disco polo[WIDEO]
1
100%

Pierwszy teledysk Łukasza nagrany został w różnych zakątkach Ostrołęki, na terenie Zespołu Szkół Zawodowych Nr 3 oraz w stadninie koni Mustang. czytaj więcej »

2205.2015Już dziś w Ostrołęce rozpoczyna się dwudniowe DISCOpolowanie
2
66.67%

W czasie tej plenerowej imprezy wystąpią Akcent, Faktor, Gesek, Mario Bischin, Bayera, Calibra. Ponadto w sobotę po występach głównych gwiazd odbędzie się projekcja filmu "Disco-Polo".
czytaj więcej »

1501.2015Liderzy grup Vertim i Mamzel tworzą nowy zespół [WIDEO]
9
60%

Obaj grają w znanych w regionie zespołach z nurtu disco polo, obaj utalentowani, pełni nowych pomysłów i zapału do twórczej pracy. Łączy ich jeszcze jedno – fascynacja dźwiękami akordeonu. Mowa tu o Robercie Prusińskim i Jarku Mamińskim. Posłuchaj ich wspólnego projektu muzycznego z wykorzystaniem akordeonów cyfrowych.
czytaj więcej »

2006.2014Aquapiknik z TV Disco: Kup dwa bilety, trzeci otrzymasz gratis
0
100%

Atrakcyjną promocję dla fanów muzyki dyskotekowej przygotowali organizatorzy Aquapikniku z TV Disco. Zobacz szczegóły.
czytaj więcej »

[ 1 ] 2 3 4 5 6 następna »