Materiały ze słowem kluczowym "disco-polo"

1510.2016Mamzel w przeboju "Czarnula". Zobacz teledysk [WIDEO]
9
91.67%

Znany w naszym regionie zespół Mamzel nagrał kolejny hit muzyki disco polo. Tym razem do odsłuchania mamy utwór o tytule "Czarnula". W teledysku pojawiają się akcenty związane z Ostrołęką. czytaj więcej »

0906.2016Startują weekendy z disco polo w Pulse Club Ostrołęka [WIDEO]

Już w najbliższą sobotę w Pulse Club Ostrołęka rozpoczynamy cykl weekendów z muzyką disco polo! Na uczestników imprez czekają świetne koncerty, co gwarantuje szampańską zabawę do białego rana. Cykl disco-weekendów w Pulse Club rozpoczyna zespół Mega Dance! czytaj więcej »

0906.2016"Etna" gwiazdą Festynu Dworcowego [SZCZEGÓŁOWY PROGRAM FESTYNU]
3
50%

Już 12 czerwca odbędzie się kolejny Festyn Dworcowy na Osiedlu Stacja. Podczas imprezy będzie czekała masa atrakcji dla dzieci i młodzieży, oprócz tego wieczorem odbędzie się mega koncert gwiazdy disco polo oraz pokaz sztucznych ogni. czytaj więcej »

0206.2016Bayera już w piątek w Pulse Club Ostrołęka! [WIDEO]
0
-

Pulse Club w Ostrołęce zaprasza na wyjątkowy koncert disco-polo. Już w piątek 3 czerwca przed ostrołęcką publicznością wystąpi Bayera wraz ze swoimi największymi hitami takimi jak "Słodko-gorzka" czy "Nie wiem jak". Warto wziąć udział w tym wydarzeniu! czytaj więcej »

0708.2015Łukasz Kruczyk z Ostrołęki nagrał swój pierwszy teledysk disco polo[WIDEO]
1
100%

Pierwszy teledysk Łukasza nagrany został w różnych zakątkach Ostrołęki, na terenie Zespołu Szkół Zawodowych Nr 3 oraz w stadninie koni Mustang. czytaj więcej »

2205.2015Już dziś w Ostrołęce rozpoczyna się dwudniowe DISCOpolowanie
2
66.67%

W czasie tej plenerowej imprezy wystąpią Akcent, Faktor, Gesek, Mario Bischin, Bayera, Calibra. Ponadto w sobotę po występach głównych gwiazd odbędzie się projekcja filmu "Disco-Polo".
czytaj więcej »

1501.2015Liderzy grup Vertim i Mamzel tworzą nowy zespół [WIDEO]
9
60%

Obaj grają w znanych w regionie zespołach z nurtu disco polo, obaj utalentowani, pełni nowych pomysłów i zapału do twórczej pracy. Łączy ich jeszcze jedno – fascynacja dźwiękami akordeonu. Mowa tu o Robercie Prusińskim i Jarku Mamińskim. Posłuchaj ich wspólnego projektu muzycznego z wykorzystaniem akordeonów cyfrowych.
czytaj więcej »

2006.2014Aquapiknik z TV Disco: Kup dwa bilety, trzeci otrzymasz gratis
0
100%

Atrakcyjną promocję dla fanów muzyki dyskotekowej przygotowali organizatorzy Aquapikniku z TV Disco. Zobacz szczegóły.
czytaj więcej »

1706.2014Gala Disco Polo w Clubie Ibiza. Wystąpili: Let's Dance, Akcent i Czadoman [ZDJĘCIA]
0
50%

Totalna petarda dla fanów muzyki disco. Gala Disco Polo Clubie Ibiza. Z tej okazji specjalnie dla was zagrali: Let's Dance, Czadoman i Akcent. czytaj więcej »

1406.2014Aquapiknik z TV Disco: W Ostrołęce zagrają także Czamplix, Fenix New i Solver [WIDEO]
0
100%

Wśród kilkunastu zespołów, które zagrają podczas największej w regionie imprezy dla fanów muzyki disco i dance znalazły się m.in. takie zespoły jak Czamplix, Fenix New czy Solver. Dziś kolejna porcja o gwiazdach Aquapikniku z TV Disco.
czytaj więcej »

[ 1 ] 2 3 4 5 6 następna »