Materiały ze słowem kluczowym "ostroleckie-centrum-kultury"

1803.2017Koncert Walk Away w Ostrołęckim Centrum Kultury [ZDJĘCIA]
0
0%

W Ostrołęckim Centrum Kultury wystąpił dziś zespół Walk Away. Po kilkunastoletniej przerwie artyści ponownie zawitali do naszego miasta. czytaj więcej »

1302.2017Edyta Geppert zagrała w Ostrołęckim Centrum Kultury [ZDJĘCIA]
0
28.57%

Gwiazdą lutowych Nastrojów we Dwoje była Edyta Geppert. Wokalistka wystąpiła z recitalem prezentując wybrane utwory ze swojego olbrzymiego dorobku artystycznego.
czytaj więcej »

1401.2017Nastroje we Dwoje i recital Hanny Śleszyńskiej [ZDJĘCIA]
1
0%

Podczas pierwszego w tym roku koncertu realizowanego w ramach projektu Nastroje we Dwoje, w Ostrołęckim Centrum Kultury wystąpiła Hanna Śleszyńska.
czytaj więcej »

0911.2016Piotr Nalepa „Breakout Tour” w Ostrołęckim Centrum Kultury [ZDJĘCIA]
0
0%

Z „artystycznym testamentem” swoich rodziców wystąpił w Ostrołęce Piotr Nalepa. „Breakout Tour” to projekt realizowany w hołdzie legendom polskiej muzyki – Tadeuszowi Nalepie i Mirze Kubasińskiej.
czytaj więcej »

2210.2016Stanisława Celińska w Ostrołęce [ZDJĘCIA]
2
50%

Dziś w Ostrołęce ze swoim recitalem zatytułowanym „Atramentowa” wystąpiła Stanisława Celińska, artystka teatralna, filmowa i telewizyjna. Swoim charakterystycznym głosem zachwyciła publiczność licznie zgromadzoną w sali widowiskowej OCK.
czytaj więcej »

2509.2016Natalia Kukulska i Atom String Quartet w Ostrołęce [ZDJĘCIA]
4
28.57%

W ramach projektu Nastroje we Dwoje w Ostrołęckim Centrum Kultury wystąpiła Natalia Kukulska wraz z Atom String Quartet. Podczas koncertu usłyszeliśmy utwory z najnowszej płyty Natalii zatytułowanej „Ósmy plan”. czytaj więcej »

2006.2016Tomek Lipiński, lider Brygady Kryzys, wystąpił w Ostrołęce [ZDJĘCIA]
0
66.67%

W ramach projektu Nastroje we Dwoje w Ostrołęckim Centrum Kultury odbył się koncert Tomka Lipińskiego – lidera i współzałożyciela legendarnego zespołu Brygada Kryzys. czytaj więcej »

2002.2016Ostrołęka: Kasia Cerekwicka zaśpiewała w "Nastrojach we Dwoje" [ZDJĘCIA]
0
14.29%

W sobotę 20 lutego w Ostrołęckim Centrum Kultury odbył się koncert z cyklu "Nastroje we Dwoje". Pierwotnie przed lokalną publicznością miała wystąpić Anita Lipnicka, lecz artystka rozchorowała się i organizatorzy szukali zastępstwa. Widzowie nie zawiedli się - Katarzyna Cerekwicka dała bardzo dobry koncert. czytaj więcej »

2401.2015Nastroje we Dwoje: Tercet Egzotyczny wystąpił w Ostrołęce [ZDJĘCIA]
2
0%

Nowy rok z cyklicznym programem realizowanym przez OCK otworzył legendarny zespół Tercet Egzotyczny. Swoim występem zachwycili ostrołęcką publiczność, za co otrzymali ogromne brawa.
czytaj więcej »

1611.2014Nastroje we Dwoje: Porywający koncert Siggy Davis Ensmble [ZDJĘCIA]
0
0%

Siggy Davis – amerykańska wokalistka słynąca z potężnego głosu i charyzmatycznej osobowości wystąpiła w Ostrołęckim Centrum Kultury w ramach cyklicznego projektu Nastroje we Dwoje.
czytaj więcej »

[ 1 ] 2 3 4 następna »