1803.2019Wyjątkowy koncert dla Szymona Wołynka [WIDEO, ZDJĘCIA]

Tagi: Szymonek gala koncert Ostrołęka Szymon Wołynek

Ostrołęccy artyści zjednoczyli się w dobrym celu - by pomóc przesympatycznemu pięciolatkowi Szymonowi Wołynkowi. W Ostrołęckim Centrum Kultury odbył się wyjątkowy koncert. Niestety, nie dopisała frekwencja, choć ci, którzy przyszli - nie mogą czuć się rozczarowani. Mają wielkie serca!

Szymon Wołynek urodził się w czerwcu 2014 r. z wadą wrodzoną - rozszczepem kręgosłupa, przepukliną oponowo-rdzeniową w odcinku lędźwiowo-krzyżowym, wodogłowiem, niedowładem kończyn dolnych oraz innymi chorobami towarzyszącymi. Szymon jest pod opieką wielu specjalistów: neurochirurga, urologa, neurologa, nefrologa, poradni rehabilitacyjnej oraz ortopedów.

Ostrołęczanie mobilizują się, by pomóc małemu Szymonkowi. W poniedziałek 18 marca zorganizowano specjalną galę muzyczną. Wystąpili wolontariusze i zaproszeni muzycy. Na scenie OCK zaprezentowali się m.in. Piotr Grzyb, duet akordeonowy Mamzel&Vertim oraz Jacek Gwiazda.

Choć sala nie wypełniła się nawet w połowie, to nie brakowało hojnych osób. Kto nie był na koncercie, może pomóc w inny sposób - chociażby wpłacając pieniążki TUTAJ. Do dzieła!


Materiał filmowy 1 :
Galeria do artykułu :

Zobacz więcej zdjęć ...Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu.