2204.2017Zespół MIG gwiazdą Festynu Dworcowego 2017 [WIDEO]

Tagi: mig mig koncerty festyn dworcowy festyn dworcowy 2017 Ostrołęka

Poznaliśmy gwiazdę wieczoru, jaka uświetni Festyn Dworcowy, czyli coroczną imprezę osiedla Stacja. Przed ostrołęcką publicznością wystąpi zespół MIG znany z takich hitów jak "Wymarzona", "Co Ty mi dasz" i "Miód malina".

Festyn dworcowy odbędzie się 11 czerwca 2017 roku na placu przy dworcu PKP w Ostrołęce. Jak co roku, będzie to jeden z największych osiedlowych festynów w mieście. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji, a jedną z najważniejszych będzie koncert gwiazdy wieczoru - jednego z absolutnych liderów sceny disco polo. Zespół MIG wielokrotnie występował w naszym regionie, ostatnio podczas dożynek na Kurpiach w Lelisie w 2016 roku.

Zespół MIG powstał w 2000 roku w powiecie płońskim. Zespół tworzy czwórka rodzeństwa: Dorota Gwiazdowska, Marek Gwiazdowski, Krzysztof Gwiazdowski i Sławomir Gwiazdowski. Oprócz wymienionych wcześniej piosenek, zespół wypuścił takie hity jak "Nie ma mocnych na Mariolę", "Będę przy Tobie", "Jej dotyk", "Słodka wariatka" czy "Dziewczyna z sąsiedniej ulicy". Poniżej kilka największych hitów zespołu MIG. Zapowiada się dobra zabawa przy tanecznych rytmach disco.


Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

23-04-2017, 15:06
Autor: Jakuza  
A obiecali że będzie Akcent z Zenkiem Martyniukiem :'(  
24-04-2017, 07:54
Autor: Babalu
Jakuza nie narzekaj!!! Mogło być gorzej, np. cała ta Etna (jak rok temu) przecież to była tragedia
24-04-2017, 07:55
Autor: Babalu
MIG jest jeszcze spoko
Serwis balujemy.eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.