1107.20185 powodów, dla których telefonia VoIP to idealny wybór dla firm!

Telefonia internetowa w ostatnich latach święci prawdziwe triumfy. Jest powszechnie dostępna, tania, oferuje świetną jakość połączeń oraz pozwala dzwonić i odbierać rozmowy z dowolnego zakątka świata. Mimo tego, że telefonia VoIP jest nowocześniejsza i bardziej funkcjonalna od telefonii komórkowej i stacjonarnej, wiele osób nadal zastanawia się, czy warto wybrać właśnie ją, czy pozostać przy starych, sprawdzonych rozwiązaniach. Jeśli i Ty do nich należysz koniecznie sprawdź, dlaczego telefonia internetowa to idealny wybór dla biznesu!

1. Telefonia internetowa pozwala oderwać się od biura

Użytkownicy nowoczesnej telefonii internetowej docenili ją zwłaszcza za mobilność. Instalując ją na smartfonie, tablecie lub laptopie możemy odbierać i wykonywać połączenia bez względu na miejsce, w którym aktualnie się znajdujemy. Wystarczy jedynie zadbać o stały dostęp do Internetu, abyśmy mogli dzwonić, odbierać połączenia oraz obsługiwać wirtualne centrale telefoniczne.

2. Telefonia VoIP to dla firm oszczędność wydatków na komunikację głosową

Najważniejszą zaletą telefonii internetowej jest niska cena połączeń głosowych. Operatorzy oferujący telefonię VoIP i wirtualne centrale telefoniczne pozwalają łączyć się zupełnie bezpłatnie w obrębie swojej sieci oraz oddają nam do dyspozycji pakiety darmowych minut. Po ich wyczerpaniu połączenia wychodzące nadal pozostają jednak tanie, gdyż za minutę rozmowy (także tej międzynarodowej!) zapłacimy jedynie 0,04 zł. To spora oszczędność dla biznesu, którą każda firma odczuje już po miesiącu korzystania z telefonii internetowej.

3. Wirtualne centrale w chmurze – łatwe i wygodne zarządzanie połączeniami

Zaletą telefonii internetowej są także wirtualne centrale telefoniczne, które są jej nieodłączną częścią. To właśnie one pozwalają nam na kompleksowe zarządzenie komunikacją głosową w firmie. Centrala telefoniczna w chmurze do uruchomienia nie wymaga zakupu dodatkowego sprzętu, a zarządzanie nią odbywa się poprzez konfigurację ustawień z poziomu przeglądarki internetowej. Sama obsługa jej rozbudowanej funkcjonalności jest prosta i bardzo intuicyjna. To świetny wybór dla biznesu, który pozwoli każdemu użytkownikowi szybko opanować podstawy zarządzania połączeniami głosowymi.

4. Telefonia VoIP to skuteczne narzędzie dla firm chcących zwiększyć sprzedaż

Nowoczesna telefonia internetowa nie bez powodu jest tak chętnie wybierana przez użytkowników biznesowych. Zastosowane w niej rozwiązania takie jak m. in. kolejkowanie połączeń, możliwość ich przekierowywania, numery stacjonarne oraz zintegrowanie strony internetowej z widgetem Smart Call Back pozwalają bowiem znacznie zwiększyć sprzedaż, codziennie pozyskiwać nowych klientów oraz wzbudzić w nich większe zainteresowanie swoimi produktami i usługami.

5. Telefonia internetowa to niezależność od operatorów

Osoby, które postawią na nowoczesną telefonię VoIP będą miały także szansę, aby na dobre zrezygnować z usług tradycyjnych operatorów komórkowych i stacjonarnych. Wszystkie oferowane przez nich usługi zastąpi bowiem tania i niezawodna telefonia internetowa. Dzinga.com jest tym operatorem telefonii VoIP, z którym nie ma konieczności podpisania umowy, wystarczy jedynie wybrać odpowiedni pakiet oraz korzystać ze wszystkich dobrodziejstw, które ona oferuje dla biznesu. Z usług operatora telefonii VoIP możemy także zrezygnować w dowolnym momencie, nowi klienci mają natomiast możliwość całkowicie bezpłatnego przetestowania wszystkich jej funkcji.Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

11-07-2018, 18:41
Autor: kolos
Nie wiedziałem o tym, ale u nas bardzo dobrze sprawdza się a2mobile zwłaszcza ze działamy dużo w social media a tam transfer jet za darmo.
12-07-2018, 13:52
Autor: startupowcy
też korzystamy z voip, lecz nie cena za połaczenia ma dla nas znaczenie, ale centrala w chmurze, bo tego nie ma mobilny operator. przetestowalismy 3 dostawcow voip i najwiecej dobrego oferowal https://www.telecube.pl polecam to rozwiązanie i ogolnie telefonię internetową
13-07-2018, 13:31
Autor: kita
no i jesteś wolny,bo po miesiącu można odejść.
Serwis balujemy.eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.