W minioną sobotę, 7 stycznia w Clubie Ibiza Zalesie odbyła się impreza pod hasłem After Sylwester. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
Na powitanie Nowego Roku w Clubie Ibiza Zalesie podczas imprezy After Sylwester zagrali DJ Redman, DJ Shaker, DJ Simon i DJ Paterson. W naszej galerii Balujemy eOstrołęka znajdziecie fotorelację z tej imprezy. Zapraszamy do oglądania.
kalendarz
1900 03 lipca (Piątek)
Muzyczne Powitanie Lata w Łęgu Przedmiejskim 04 lipca (Sobota)
Kordowiada 21 sierpnia (Piątek)
Festyn na zakończenie wakacji w Olszewie-Borkach 10 października (Sobota)
Koncert zespołu Nazaret

fot. Club Ibiza Zalesie







