Za nami pierwszy z wakacyjnych Art Czwartków. 5 lipca ze swoim recitalem wystąpiła Izabela Anna Perczyńska - laureatka konkursu piosenki "Talent 2011".
Podczas koncertu usłyszeliśmy zarówno utwory własne artystki jak i nowa aranżacje znanych przebojów.
Art Czwartek to jedna z wakacyjnych propozycji Ostrołęckiego Centrum Kultury. Koncerty odbywają się na zaimprowizowanej "scenie" na placu Bema. Tegoroczne czwartkowe spotkania z muzyką to występy wyłącznie ostrołęckich wykonawców.
kalendarz
1930 27 czerwca (Sobota)
31. Noc Sobótkowa w Myszyńcu 04 lipca (Sobota)
Kordowiada 21 sierpnia (Piątek)
Festyn na zakończenie wakacji w Olszewie-Borkach 10 października (Sobota)
Koncert zespołu Nazaret










