2609.2017"At Last". Nowe nagranie Aleksandry Alex Dzwigały [WIDEO]

Tagi: Aleksandra Dzwigała Alex at last

Utalentowana wokalistka Aleksandra Alex Dzwigała udostępniła kolejne nagranie - tym razem cover piosenki "At Last". Jak sama zaznacza, kocha tę piosenkę, dlatego zdecydowała się nagrać swoją interpretację. Podoba się Wam?Aleksandra Dzwigała Alex to 20-letnia artystka z Ostrołęki, będąca pod skrzydłami wytwórni muzycznej My Music. Mając niespełna 15 lat nagrała swój pierwszy autorski utwór „Jak lew” który wydała w Wytwórni My Music, od tego czasu związana jest stale z My Music. 3 lata temu reprezentowała Polskę na VI Światowym Festiwalu Młodzieży we Włoszech – „Orfeusz w Italii” gdzie międzynarodowe Jury przyznało jej 1 miejsce i nagrodę specjalną .

W wieku 16 lat debiutowała na deskach teatru Buffo w najbardziej znanym polskim musicalu „Metro” do którego zaangażował Aleksandrę Janusz Józefowicz. W swoim dorobku muzycznym ma udział w ponad stu spektaklach Metro a także solowe występy podczas Wieczorów Włoskich przy akompaniamencie orkiestry Janusza Stokłosy w warszawskim teatrze Buffo oraz podczas spektakli METRO wystawianych przez teatr w największych polskich miastach.


Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

26-09-2017, 16:16
Autor: ~~~~~~~~~~~mnb
Nie podoba mi sie calkiem jej piosenki
26-09-2017, 18:24
Autor: gość
bardzo ładnie śpiewa
27-09-2017, 12:00
Autor: LoL
Obserwuję jak się rozwija dziewczyna .   i bardzo mi się podoba jak śpiewa . Bo śpiewa z serca i widzę że tak naprawdę nie obchodzą ją te wszystkie komentarze negatywne , ma to gdzieś i przesto staje się dojrzałą dziewczyną z pięknym  głosem . Jeszcze o tobie będzie głośno . Pozdrawiam.
Serwis balujemy.eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.