W piątek, 14 października, w sali weselnej „Augustyniak” przy ulicy Granicznej odbył się Bal Absolwentów Zespołu Szkół Zawodowych numer 1 w Ostrołęce.
Bal został zorganizowany z okazji 90-lecia ostrołęckiej „metalówki”, w zabawie wzięło udział ponad 100 osób. Jak powiedział nam dyrektor szkoły Tadeusz Olszewski, bal uważa za wyjątkowo udany, a wspólna zabawa była okazją do odnowienia starych znajomości oraz wspomnień.
Bal trwał do późnych godzin nocnych.
kalendarz
1930 27 czerwca (Sobota)
31. Noc Sobótkowa w Myszyńcu 04 lipca (Sobota)
Kordowiada 21 sierpnia (Piątek)
Festyn na zakończenie wakacji w Olszewie-Borkach 10 października (Sobota)
Koncert zespołu Nazaret

fot. J. Pych 







