1709.2015Club Ibiza w Zalesiu zamknięty? Hakerzy przejęli facebokowy fanpage klubu

Tagi: Club Ibiza Zalesie zamknięty Ibiza Zalesie kradzież konta facebook nowy fanpage Ibiza Zalesie Mario Bischin Ibiza Zalesie

Hakerzy włamali się na facebookowe konto Clubu Ibiza Zalesie i przejęli nad nim kontrolę. Po złamaniu hasła dostępowego opublikowali post informujący o zamknięciu clubu aż do odwołania.

Wczoraj po południu na fanpage'u Clubu Ibiza Zalesie pojawił się post informujący o zamknięciu dyskoteki aż do odwołania. Dodano również wpis odwołujący wszystkie zaplanowane koncerty.

„To był kradzież facebookowego konta. Ibiza Zalesie funkcjonuje i ma się świetnie. Wszystkie zapowiadane koncerty, w tym także sobotni występ Mario Bischin odbędą się, w zaplanowanym terminie” - poinformowali nas właściciele jednej z największych i najpopularniejszych dyskotek w regionie.

Wszelkie informacje na temat imprez i koncertów odbywających się w Clubie Ibiza Zalesie, znaleźć można na nowym koncie w portalu facebook.

Przypomnijmy, że w ciągu ostatnich kilku lat Club Ibiza w Zalesiu dwukrotnie spłonął. Po raz ostatni popularna dyskoteka podpalona została w sierpniu ubiegłego roku. Więcej na ten temat znaleźć można w naszych archiwalnych artykułach.


Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu.