W niedzielny wieczór w ostrołęckim klubie Avalon odbył się ciekawy koncert dla fanów mocnego brzmienia. Na scenie pokazała się ostrołęcka formacja Sirius C oraz znany z Rockołęki 2011, warszawski zespół Dogmat.
Dogmat swoją działalność rozpoczął w 2006 roku od projektu Drapery którego założycielem był Tomasz Wiszniewski. Debiutancki materiał, łączący metalowo rockowe melodie z poetyckim tekstami, spotkał się z pozytywną opinią recenzentów i ciepłym przyjęciem na koncertach.
Od roku 2008 zespół w zmienionym składzie kontynuuje działalność pod nazwa DOGMAT. Mieszanką thrash metalowego i progresywnego brzmienia przypomina światu o często zapomnianych wartościach.
DOGMAT to ciężko brzmiąca muzyczna opowieść o niesprawiedliwości świata, o panującym na nim kłamstwie i niezrozumieniu…
kalendarz
1930 27 czerwca (Sobota)
31. Noc Sobótkowa w Myszyńcu1900 03 lipca (Piątek)
Muzyczne Powitanie Lata w Łęgu Przedmiejskim 04 lipca (Sobota)
Kordowiada 21 sierpnia (Piątek)
Festyn na zakończenie wakacji w Olszewie-Borkach 10 października (Sobota)
Koncert zespołu Nazaret

fot. eOstroleka.pl







