2308.2015Dożynki na Kurpiach w Lelisie! Zagrali Piękni i Młodzi, Exelent i Shantel [ZDJĘCIA]

Tagi: Dożynki na Kurpiach dożynki Lelis gmina Lelis dożynki Lelis gmina Lelis Piękni i Młodzi koncert Piękni i Młodzi Shantel koncert Shantel koncerty Shantel Lelis Piękni i Młodzi Lelis

W niedzielę 23 sierpnia mieszkańcy regionu kurpiowskiego bawili się na dożynkach w Lelisie. Uroczystości rozpoczęły się w samo południe, lecz wszyscy z niecierpliwością czekali na wieczorną zabawę w rytmach disco-polo. Zapewniły ją zespoły Piękni i Młodzi, Exelent oraz Shantel!

Dożynki w Lelisie rozpoczęły się mszą świętą w miejscowym kościele. Następnie barwny korowód z wieńcami dożynkowymi przemieścił się na plac przy GOK-O, gdzie impreza została uroczyście otwarta przez wójta gminy. Mieszkańcom przygrywała kurpiowska kapela, a do zabawy dołączył się również kabaret Kałamasz, który tworzą aktorzy znani z popularnego serialu "Ranczo".

Głównym punktem programu były jednak koncerty. Jako pierwsi na scenę wkroczyli Piękni i Młodzi, wystąpił również Exelent, a także Shantel. Tegoroczne dożynki zakończyły się dyskoteką. Z pewnością był to niezapomniany wieczór dla wielu mieszkańców kurpiowszczyzny.

Przeżyjmy to jeszcze raz! Zapraszamy do galerii, gdzie zamieściliśmy zdjęcia z koncertu zespołu Shantel.


Galeria do artykułu :

Zobacz więcej zdjęć ...

Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

24-08-2015, 14:38
Autor: dr. Joint
najłądniejsze dupeczki tylko w UG Lelis
Serwis balujemy.eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.