0808.2018Fisher kręci teledysk w Ostrołęce! Byliśmy na planie zdjęciowym [WIDEO, ZDJĘCIA]

Tagi: Fisher Ostrołęka Urodziłem się disco polo

Zespół Fisher pojawił się dziś w Ostrołęce, ale nie po to, by dać koncert, ale by nakręcić teledysk do swojej najnowszej piosenki pt. "Urodziłem się". Zdjęcia do teledysku powstawały przy współpracy z ostrołęcką firmą Sacharscy Film, a ujęcia kręcono m.in. na moście kolejowym.

Liderem zespołu Fisher jest Piotr Stawowczyk. Zespół znany jest z takich hitów jak "Jesteś aniołem" - ta piosenka nagrana została z detektywem Krzysztofem Rutkowskim i ma obecnie blisko 9 mln wyświetleń na Youtube, czy też "Bo to miłość" z zespołem Mejk - 24 mln wyświetleń! Artysta z Ostródy idzie za ciosem i wkrótce zaprezentuje fanom nową piosenkę - "Urodziłem się". Teledysk powstawał dziś w Ostrołęce.

- Przyjechaliśmy do Ostrołęki na zaproszenie firmy Sacharski, która realizuje nasz teledysk. Macie tu wiele pięknych terenów, a sam most kolejowy nadawałby się na plan zdjęciowy do jakiegoś filmu - komplementuje Stawowczyk, dodając, że nie zawsze wykonywał muzykę taneczną. - Zaczynałem od ciężkiego rocka, ale za coś trzeba żyć - śmieje się.

Efekty dzisiejszej pracy mamy poznać we wrześniu. A lider zespołu Fisher zapowiada, że bardzo chętnie przyjedzie także na koncert w nasze strony. Czekamy z niecierpliwością!Materiał filmowy 1 :
Galeria do artykułu :Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

08-08-2018, 22:20
Autor:
szarpałbym jak reksio boczek, fiszera oczywiście
Serwis balujemy.eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.