1308.2018II Kurpiowski Przegląd Zespołów Weselnych w Kadzidle [WIDEO, ZDJĘCIA]

Tagi: Kadzidło Kurpiowski Przegląd Zespołów Weselnych koncert Dejw Kapela ze Wsi Warszawa

Kadzidło było wczoraj ponownie gospodarzem Kurpiowskiego Przeglądu Zespołów Weselnych. W imprezie udział wzięli artyści doskonale znani na rodzimej scenie muzycznej oraz zespoły zaproszone przez organizatorów – Kapela ze Wsi Warszawa oraz Dejw.

Podczas przeglądu, który poprowadził Witek Kuczyński swoje umiejętności wokalne i instrumentalne prezentowały grupy występujące na co dzień na imprezach okolicznościowych czy festynach. Każdy z nich ma w sobie ogromny potencjał – muzyka jest często ich wielkim hobby, które daje odskocznię od codzienności. A że mają talent i potrafią rozbawić publiczność, widać było podczas niedzielnych występów. Zbity z desek parkiet ustawiony przed sceną aż roił się od tancerzy, którzy doskonale bawili się w rytmach hitów weselnych.

Przed publiczności zaprezentowały się m.in. zespoły: Mamzel, Deseo, Jacek Gwiazda, Disco Sound, Michał Sawicki, Lavers, Zodiak czy Atest. Przegląd zakończył występ gwiazd – zespołu Dejw i Kapeli ze Wsi Warszawa.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji oraz materiału wideo.Materiał filmowy 1 :
Galeria do artykułu :


Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

13-08-2018, 11:27
Autor: uczestnik
z czystej powinności dziennikarskiej wypadałoby napisać kto wygrał skoro to był konkurs..no i dać chociaż jedno zdjęcie ze zwycięzcy,,,chyba że redakcji nie na rękę taki ktoś i dajemy 20 zdjęc za 2 miejsce
14-08-2018, 22:14
Autor: Elwira  
Najlepiej jak zwykle bawił się starosta radna powiatowa i radna gminna. Reszta tylko patrzyła jak się władza bawi. Może czas zmienić tych co się bawią na nasz koszt. Już się ucieszyli teraz inni chcą się bawić. Ani, Stanisławowi i Basi już dziękujęmy. Czas na zmiany.  
Serwis balujemy.eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.