0207.2012Kolejny teledysk ostrołęckiej grupy Mamzel [VIDEO]

Tagi: Mamzel zepsół disco polo Ostrołęka teledysk piosenka

"Zielone Oczy" to tytuł najnowszego teledysku grupy Mamzel. To już kolejna produkcja tej discopolowej formacji z Ostrołęki.
ZESPÓŁ "MAMZEL" Z OSTROŁĘKI POWSTAŁ W 1995 ROKU. LIDEREM GRUPY OD POCZĄTKU JEJ ISTNIENIA JEST JAREK MAMIŃSKI, KTÓRY W LATACH 1986-1995 BYŁ RÓWNIEŻ WOKALISTĄ I KLAWISZOWCEM FORMACJI „BRAVO”. PO ROZPADZIE ZESPOŁU POWSTAŁA GRUPA „MAMZEL”. NA POCZĄTKU SWEJ DZIAŁALNOŚCI RAZEM Z JARKIEM WYSTĘPOWAŁ JEGO BRAT GRZEGORZ. W OBECNYM DWUOSOBOWYM SKŁADZIE OD 2000 ROKU W ZESPOLE GRA MICHAŁ BIAŁCZAK. ZESPÓŁ SPECJALIZUJE SIĘ W IMPREZACH TYPU WESELA, BALE, STUDNIÓWKI, ZABAWY ITP. DOROBEK MUZYCZNY GRUPY TO TRZY PŁYTY  CD.

PIOSENKI ZESPOŁU "MAMZEL" MOŻNA ZNALEŹĆ POD ADRESEM WWW.DISCOPOLO.INFO

OPRÓCZ WŁASNYCH NUMERÓW GRUPA WYKONUJE BARDZO ZRÓŻNICOWANE PIOSENKI: SZLAGIERY Z DAWNYCH LAT, NAJWIĘKSZE POLSKIE PRZEBOJE Z LAT 60, 70 ,80,90 I CAŁKIEM NOWE HITY, ORAZ  ZNANE UTWORY DISCO POLO.

OD 2010 ROKU "MAMZEL" WSPÓŁPRACUJE Z FIRMĄ FONOGRAFICZNĄ "FOLK" ,KTÓRA WYDAŁA NAJWIĘKSZE PRZEBOJE ZESPOŁU NA PŁYCIE "CIAO VALENTINO" ORAZ WYPRODUKOWAŁA VIDEOCLIP DO TYTUŁOWEJ PIOSENKI


Teledysk nagrany został przez firmę "Studio Borkowski" z Ostrołęki.

Zobacz również:

Artykuł archiwalny brak możliwości komentowania.