0501.2014Koncert kolęd w wykonaniu chóru „Cantus Nobilis” [WIDEO, ZDJĘCIA]

Tagi: Ostrołęka koncert kolęd kolęda pastorałka Cantus Nobilis kościół farny Fara kościół pw Nawiedzenia NMP

Najpiękniejsze kolędy i pastorałki zaprezentował ostrołęckiej publiczności chór „Cantus Nobilis” działający na Saskiej Kępie w Warszawie. Noworoczny koncert kolęd odbył się w kościele farnym w niedzielę, 5 stycznia.

Organizatorami noworocznego koncertu kolęd w wykonaniu warszawskiego chóru „Cantus Nobilis” byli: prezydent Ostrołęki, Janusz Kotowski, parafia Nawiedzenia NMP w Ostrołęce oraz „Galeria Bursztynowa”.

Podczas koncertu usłyszeliśmy wykonane w klasycznej aranżacji polskie kolędy, a także kolędy skomponowane przez dyrygenta i aranżera - Mikołaja Gąsiorka. Chórowi, jak i solistom akompaniował kwintet smyczkowy wraz z duetem akordeonowym.Materiał filmowy 1 :


Zdjęcia do artykułu :

Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

05-01-2014, 23:28
Autor: maria
Dla kogo był ten koncert?Czy dla tych 5 czy 6 facetów ,którzy rozstawili się ze swoim sprzętem za plecami dyrygenta na środku kościoła,zasłaniając dyrygenta,grających skrzypków i chór?Oni przecież byli w ,,robocie'' i mieli prawo mieć w nosie,że ktoś przyszedł tu faktycznie posłuchać kolęd i dlatego bardzo skutecznie zepsuli ten koncert  panosząc się na środku kościoła i swobodnie ze sobą rozprawiając! Chór był świetny,niestety ,,kurpiowscy'' fachowcy powinni przejechać się do najbliższej Filharmonii i zobaczyć jak nie przeszkadzać!
Serwis balujemy.eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.