0809.2016Koncert ŻelipapĄ w Ostrołęce [ZDJĘCIA]

Tagi: Żelipapą Żelipapą Ostrołęka Żelipapą Olsztyn Żelipapą co oznacza żelipapą tekst Ostrołęka Galeria Ostrołęka 30 lecie galerii ostrołęka

Galeria Ostrołęka wypełniła się po brzegi w trakcie występu olsztyńsko-ostrołęckiej formacji ŻelipapĄ. Koncert z okazji trzydziestolecia Galerii przyciągnął tłumy widzów, zarówno tych młodych, jak i trochę starszych. Zespół nie zawiódł swoich fanów, prezentując ciekawe kompozycje.

ŻelipapĄ powstał pod koniec 2014 roku, skład zespołu tworzą muzycy-studenci z Instytutu Muzyki Wydziału Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Zespół ma na swoim koncie wiele koncertów w Polsce i Niemczech. Ich muzyka to klimatyczne brzmienie instrumentalne, wywodzące się z kompozycji akordeonowych. Podczas koncertu usłyszeliśmy francuskie i argentyńskie kompozycje, a także utwory własne ekipy ŻelipapĄ. Skład zespołu tworzą: Mateusz Cwaliński, Jakub Szulc, Maria Milewska, Krzysztof Cybula i Jakub Cybula.

Koncert ŻelipapĄ odbył się w czwartek 8 września i był wstępem do obchodów 30-lecia Galerii Ostrołęka. Zapraszamy do galerii zdjęć z koncertu.


Galeria do artykułu :

Zobacz więcej zdjęć ...

Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

08-09-2016, 21:39
Autor: Opinia  
Niecałe 100 osób to tłum? Hahahah
08-09-2016, 21:50
Autor:
Opinia   napisał(a):
Niecałe 100 osób to tłum? Hahahah

w tym miejscu tak
Serwis balujemy.eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.