0505.2016Konkurs "Podwórko Nivea" - zagłosuj na nowe place zabaw w regionie

Tagi: Podwórko Nivea konkurs Nivea plac zabaw Nivea place zabaw Ostrołęka Baranowo Wydmusy gmina Myszyniec Kurpiowska Kraina gmina Baranowo powiat ostrołęcki

Od dziś można już oddawać głosy w konkursie "Podwórko Nivea" - do wygrania jest budowa nowoczesnych placów zabaw. W plebiscycie organizowanym przez firmę Nivea bierze udział jedna lokalizacja z Ostrołęki oraz dwie z powiatu ostrołęckiego. Zobacz jak głosować i wspomóż nasz region w konkursie.

Konkurs ,,Podwórko NIVEA” składa się z dwóch etapów, głosowania:
• Etap I od dnia 5 maja 2016 r. do 2 czerwca 2016 r. do godziny 23:59:59
• Etap II od dnia 3 czerwca 2016 r. do 30 czerwca 2016 r. do godziny 23:59:59

W każdym etapie głosowania organizator konkursu wyłoni dwadzieścia zwycięskich lokalizacji, w których powstaną nowe place zabaw, ufundowane przez Nivea. Głosować można poprzez stronę internetową oraz mobilną aplikację, dostępną na stronie konkursu. Można oddać jeden głos dziennie na wybraną lokalizację.

Wśród miejsc, zgłoszonych do powstania Podwórek Nivea znajduje się jedna ostrołęcka lokalizacja - ul. Gorbatowa. Głosować można także na Baranowo (ul. Niepodległości) i Wydmusy ("Kurpiowska Kraina"). Im więcej głosów, tym większa szansa na wygraną i wspólną zabawę. Zachęcamy do wspierania naszego regionu w konkursie.


Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu.