0610.2017Król Disco Zenek Martyniuk zaprasza do Ostrołęki! [WIDEO]

Tagi: Zenek Martyniuk Akcent Zenek koncerty Martyniuk Ostrołęka

Już 22 października w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce wielki koncert gwiazd muzyki disco. Gwiazdą wieczoru będzie nie kto inny jak Zenek Martyniuk z zespołem Akcent. Lider najpopularniejszej formacji disco polo osobiście zaprasza mieszkańców naszego regionu na ten wyjątkowy koncert. Zobacz wideo!

Zenek Martyniuk to niekwestionowany król disco polo! Wokalista zespołu Akcent napisał ostatnio autobiografię "Życie to są chwile", a w 2018 roku ma powstać film dokumentalny o jego życiu. Najpopularniejsza piosenka zespołu Akcent  - "Przez Twe Oczy Zielone" ma 123 miliony wyświetleń w serwisie Youtube.

Koncert w Ostrołęce odbędzie się 22 października od godz. 17.00 w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta 1. Jako support przed Królem Disco wystąpi Gesek. Ostatnio wystosował on swoje zaproszenie do mieszkańców regionu na koncert, teraz czas na samego Zenka Martyniuka. Nie dajcie się długo namawiać!Bilety w przedsprzedaży do 10 października: 50 zł - widownia, 60 zł - dolna płyta, 70 zł - strefa VIP. Po tym terminie ceny wzrastają: 60 zł - widownia, 70 zł - dolna płyta, 80 zł - strefa VIP. Bilety na koncert dostępne są w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta 1 oraz w internecie - tutaj.

Organizatorem koncertu jest Agencja Artystyczna Hipnotic. Patronem medialnym koncertu będzie serwis eOstroleka.pl. Już wkrótce w naszym serwisie konkurs, w którym będzie można wygrać wejściówki na koncert.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!


Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

06-10-2017, 19:29
Autor: gosc
ale wiocha
Serwis balujemy.eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.