2605.2019Kurpianka Ilona Świąder zwyciężczynią Disco Star 7! GRATULUJEMY! [WIDEO]

Tagi: Ilona Świąder Kurpie Disco Star 7

Pochodząca - a jakże, z Kurpi! - Ilona Świąder została zwyciężczynią programu Disco Star 7 w telewizyjnej stacji POLO TV. Program ma wyłonić nowe gwiazdy disco i niewątpliwie Ilona ma wszystko, by się nią stać. Brawo, gratulujemy!

Ilonę Świąder znamy z zespołu Jakobs - wcześniej Popis. Wielu z państwa z pewnością dobrze bawiło się przy ich rytmach na imprezach weselnych, a do tego nagrali kilka znakomitych przebojów. Ilona postanowiła także rozpocząć solowy projekt (jako Królowa Disco) - wychodzi jej to świetnie.

Wokalistka pamięta również o swoich korzeniach - co zresztą widać na jej facebookowej stronie. Kurpie są jej wyjątkowo bliskie. Pochodzi z gminy Łyse. W czasach szkolnych brała udział w wielu konkursach wokalnych w regionie. W 2011 roku otrzymała nagrodę publiczności w konkursie piosenki Talent.Ilona Świąder wystąpiła w programie Disco Star 7 i podbiła serca jurorów oraz widzów POLO TV. 25 maja 2019 roku została NOWĄ DISCO STAR!Gratulujemy!Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

26-05-2019, 00:38
Autor:
BRAVO, REWELACJA!
27-05-2019, 08:16
Autor: Fan
Zaj****te parcie na szkło. Z zespołem nie wyszło to do programu poszła... Mąż nie będzie zazdrosny?
Serwis balujemy.eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.