2906.2014Luxtorpeda w strugach deszczu [WIDEO, ZDJĘCIA]

Tagi: Ostrołęka Luxtorpeda w Ostrołęce koncert Luxtrpeda Ostrołęka Robert Litza Friedrich Rockołęka Mocne Rockowe Przywitanie Lata

Gwałtowna ulewa nie zdołała powstrzymać Luxtorpedy przed rozgrzaniem do czerwoności ostrołęckich fanów zespołu, którzy tłumnie przybyli na koncert zorganizowany w ramach Festiwalu Muzyki Rockowej Rockołęka.

Do ostatniej chwili występ Luxtorpedy podczas „Mocnego Rockowego Przywitania Lata” wisiał na włosku z powodu gwałtownej ulewy. Organizatorzy opanowali jednak sytuację i nie zawiedli fanów Roberta „Litzy” Friedricha. Festiwal na chwilę przerwano by uniknąć poważnej awarii sprzętu, nie zagrał przez to zespół Empatic, jednak obsługa techniczna stanęła na wysokości zadania i po krótkiej przerwie koncert został wznowiony.

Dalej już, potoczyło się wszystko zgodnie z planem. Nie zawiodła Luxtorpeda, nie zawiedli fani mocnego brzmienia. Litza i spółka porwali swoją muzyką tłumy ostrołęczan, którzy pomimo niesprzyjającej pogody przyszli na stadion miejski by wspólnie, na rockowo przywitać tegoroczne lato. Koncert Luxtorpedy poprzedził występ kapeli Rooster.

Pod koniec koncertu Robert "Litza" Friedrich zaprosił do wspólnego występu kilkuletniego Marcela z Ostrołęki, który zaśpiewał razem z muzykami.

Luxtorpeda zagrała jako gwiazda wieczoru podczas zorganizowanego przez stowarzyszenie Mazowieckie Inicjatywy Społeczne oraz Klub Motocyklowy Perun, „Mocnego Rockowego Przywitania Lata”. Przez dwa dni odbyły się łącznie trzy imprezy: Motoserce, Zlot Motocyklowy oraz Festiwal Muzyki Rockowej Rockołęka. Impreza odbyła się przy finansowym wsparciu samorządu Ostrołęki oraz pod honorowym patronatem prezydenta miasta, Janusza Kotowskiego.Materiał filmowy 1 :
Galeria do artykułu :


Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

29-06-2014, 09:03
Autor: Do reżysera i operatora
Jakość nagrania porażająca i przerażająca !!!
29-06-2014, 10:06
Autor:
luxtorpeda to obecnie jeden z najlepszych zespołów rockowych w Polsce. Fajnie ze zagrali w Ostrołęce
to jest gwiazda na miarę wielkich festiwali i koncertów jakie mają miejsce w naszym kraju
29-06-2014, 13:02
Autor: hazer
naprawde szacun..dla technicznych za koncert w takich warunkach pogodowych no i dla fanow ..slyszalem od przyjezdnych ktorzy kawalek drogi pokonali aby odwiedzic nasz festiwal ze Ostroleka to super ludzie i wogole fajne miasto..no ale tutaj zawsze tak bylo od lat ,mlodziez alternatywna to lokomotywa ktora ciagnie do przodu to miasto zawsze tak bylo .....
29-06-2014, 21:42
Autor:
festiwale to w dzisiejszych czasach lokomotywa kulturalna dla miast, fajnie ze ostroleka ma juz pewien dorobek w tym zakresie  
Serwis balujemy.eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.