2106.2015Mamzel i Basta na zakończenie festynu dworcowego! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Tagi: Mamzel Basta Eva Basta Koncerty Basta Basta koncert Ostrołęka festyn dworcowy Ostrołęka osiedle Stacja Ostrołęka festyn dworcowy Basta

Zespół Basta był główną gwiazdą festynu dworcowego, który zorganizowany został 21 czerwca na placu przy dworcu kolejowym w Ostrołęce. Kilka tysięcy osób bawiło się przy najpopularniejszych hitach jednej z najbardziej znanych formacji disco polo. Zobacz zdjęcia i wideo!

Tuż przed najważniejszymi koncertami odbyło się rozstrzygnięcie loterii fantowej. Organizatorzy przygotowali bardzo ciekawe nagrody o sporej wartości. Szczęśliwcy odbierali upominki na scenie, po czym nastąpiło już tylko to, na co czekali licznie zgromadzeni widzowie. Na rozgrzewkę przed białostocką gwiazdą wieczoru wystąpiła lokalna legenda disco, czyli zespół Mamzel. Jarosław Mamiński i Michał Białczak udowodnili, że wciąż znajdują się w dobrej formie, porywając publiczność do tańca.

Około godziny 23.00 na scenie pojawiła się już Ewa Basta wraz z kolegami z zespołu. Gwiazda nie zawiodła swoich najwierniejszych fanów i zaśpiewała największe hity, takie jak "Malyna" czy "Hej czy Ty wiesz kochanie". O tym jak świetna atmosfera panowała podczas koncertu możecie przekonać się oglądając nasze wideo!

Festyn dworcowy dobiegł końca, lecz na pewno zapadnie w pamięci mieszkańców na długo. Organizatorzy przygotowali dla nich sporo atrakcji, o czym można przeczytać w naszej relacji. Z pewnością za rok święto osiedla Stacja przyciągnie na plac dworcowy jeszcze większą liczbę mieszkańców.

Zapraszamy do galerii zdjęć i wideo z koncertu zespołów Mamzel i Basta.


Materiał filmowy 1 :
Galeria do artykułu :


Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

22-06-2015, 13:06
Autor: Robert
Napiszcie nieco o tym zespole Remont. Nie słyszałem o nich dotychczas. Co oni grają ? - disco-polo czy coś ambitniejszego. Jak wypadli ?Warto ich słuchać czy to strata czasu.  Aktualnie mam sesję i nie mogłem być na tym festynie.
Serwis balujemy.eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.