0106.2017Miejski Dzień Dziecka ze służbami mundurowymi [ZDJĘCIA]

Tagi: Ostrołęka Dzień Dziecka miejski Dzień Dziecka policja festyn

Festyn pełen wrażeń przygotowali dla najmłodszych mieszkańców Ostrołęki funkcjonariusze służb mundurowych i ratunkowych działających na terenie miasta oraz miejski samorząd. Wszystko to z okazji Dnia Dziecka.

1 czerwca na placu apelowym Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce odbył się Miejski Dzień Dziecka - "Służby Mundurowe i Samorząd Dzieciom". Przez kilka godzin na najmłodszych mieszkańców miasta, uczniów ostrołęckich szkół i przedszkoli czekało mnóstwo atrakcji. Konkursy z nagrodami, pokazy sprzętów policyjnych, strażackich, ratunkowych, broni.

Dzięki wspólnym działaniom wszystkich służb mundurowych dzieci zobaczyć mogły kilka ciekawych pokazów interwencji służby więziennej i policji, ratownictwa drogowego w wykonaniu ratowników medycznych i straży pożarnej czy udzielania pierwszej pomocy zaprezentowanego przez Fundację Strefa Przetrwania.

Dzieci miały także okazję do zapoznania się z policyjnym psem Boy'em, który dzielnie poszukuje podczas akcji materiałów wybuchowych i pirotechnicznychGaleria do artykułu :

Zobacz więcej zdjęć ...

Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

01-06-2017, 22:56
Autor: m
Dziękujemy za zorganizowanie takich pokazów. Dzieci widać zadowolone.
02-06-2017, 11:22
Autor: .!!!!!
A w łomża to miejska służba  
Serwis balujemy.eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.