Za nami Miejski Sylwester. Zobacz jak mieszkańcy Ostrołęki przywitali rok 2015 podczas imprezy sylwestrowej zorganizowanej na łączce prz ulicy Goworowskiej.
O szampańską zabawę podczas Miejskiego Sylwestra zadbali m.in.: zespół Loren (finalista telewizyjnego programu „Must Be The Music. Tylko muzyka”) oraz zespół After Hours. Impreza rozpoczęła się o godzinie 22:30 a jej zakończenie zaplanowano na godzinę 1:00. Punktem kulminacyjnym Miejskiego Sylwestra odbywającego się na łączce przy ulicy Goworowskiej był pokaz sztucznych ogni poprzedzony wspólnym odliczaniem biorących udział w imprezie ostrołęczan.
kalendarz
1930 27 czerwca (Sobota)
31. Noc Sobótkowa w Myszyńcu 04 lipca (Sobota)
Kordowiada 21 sierpnia (Piątek)
Festyn na zakończenie wakacji w Olszewie-Borkach 10 października (Sobota)
Koncert zespołu Nazaret

fot. eOstroleka.pl







