0705.2016Monika Kuszyńska wystąpiła w Ostrołęce [ZDJĘCIA]

Tagi: Monika Kuszyńska Monika Kuszyńska koncert Monika Kuszyńska koncerty Ostrołęka Nastroje we dwoje OCK Ostrołęckie Centrum Kultury

W sobotę 7 maja w Ostrołęckim Centrum Kultury odbył się koncert znanej polskiej piosenkarki Moniki Kuszyńskiej. Choć frekwencja na koncercie nie była wysoka, to jednak artystka zaprezentowała się w pełni profesjonalnie, dając świetny koncert.

Monika Kuszyńska ze swoim pierwszym zespołem, Farenheit, wydała singel „Film”. Podczas nagrywania tej piosenki zauważona została przez lidera Varius Manx, Roberta Jansona. Pod koniec roku 2000 została wokalistką tego zespołu. W 2001 roku ukazał się ich pierwszy, wspólnie nagrany album zatytułowany Eta. W lipcu 2002 zespół zdobył pierwszą nagrodę podczas Festiwalu Piosenki Krajów Nadbałtyckich organizowanym w Karlshamn za utwór „Moje Eldorado”. 28 maja 2006 Monika Kuszyńska wraz z członkami zespołu Varius Manx miała poważny wypadek samochodowy i od tamtej pory porusza się na wózku inwalidzkim.

W 2009 roku ukazał się album Beaty Bednarz zatytułowany Pasja miłości, na który Kuszyńska nagrała napisany przez siebie utwór – „Nowa rodzę się”. W 2012 wokalistka objęła funkcję trenera w drugiej edycji programu TVP2 Bitwa na głosy. Ze swoją grupą zajęła 5. miejsce. W finałowym odcinku show miała miejsce premiera jej singla, „Ocaleni”. 2 czerwca z tym utworem wokalistka wzięła udział w konkursie „Premiery” podczas 49. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. 12 czerwca 2012 odbyła się premiera jej pierwszej solowej płyty zatytułowanej Ocalona.

W lutym 2013 piosenkarka otrzymała nominację do nagrody Wiktory 2012 w kategorii Gwiazda piosenki i estrady. Wtedy też została gospodynią cyklu przedstawiającego wzruszające, inspirujące i dramatyczne historie ludzi w programie Dzień Dobry TVN. W 2015 roku Artystka reprezentowała Polskę podczas 60. Konkursu Piosenki Eurowizji.

Koncert w Ostrołęce odbył się w ramach projektu Nastroje we Dwoje - akcja jest finansowana z budżetu miasta Ostrołęki i pod patronatem prezydenta miasta Ostrołęki Janusza Kotowskiego.


Galeria do artykułu :

Zobacz więcej zdjęć ...

Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

07-05-2016, 19:26
Autor: gb
żeby ktoś powiadomił w mediach że będzie taki koncert to by była frefencja
08-05-2016, 12:33
Autor:
gb  napisał(a):
żeby ktoś powiadomił w mediach że będzie taki koncert to by była frefencja


Trzeba się trochę interesować tym co się dzieje wokół, to byłaby "frefencja".
Serwis balujemy.eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.