1305.2017Motoserce już po raz kolejny zabije w Ostrołęce

Tagi: Ostrołęka Motoserce 2017 akcja krwiodawstwa zbiórka krwi Perun koncert

O tym, że mieszkańcy Ostrołęki i okolic mają wielkie serca przekonywać nikogo nie trzeba. Dobitnie świadczy o tym organizowana nieprzerwanie od kilku już lat akcja zbiórki krwi dla dzieci. Obecnie trwają już ostatnie gorące przygotowania do tegorocznego finału akcji Motoserce, w której udział zapowiadają setki fanów dwóch kółek i nie tylko.

Już po raz kolejny Klub Motocyklowy Perun, zrzeszający motocyklistów z Ostrołęki i Myszyńca, organizuje akcję Motoserce, podczas której, w specjalnie podstawionym ambulansie z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, oddać będzie można krew.

Finał tegorocznej akcji odbędzie się już w sobotę, 27 maja na scenie miejskiej przy ulicy Prądzyńskiego. To tu, w godzinach od 10:00 do 14:00 odbywały się będą liczne koncerty, konkursy i atrakcje zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych mieszkańców Ostrołęki i okolic. W ambulansie z RCKiK oddać będzie można krew i otrzymać specjalny numerek upoważniający do udziału w losowaniu nagrody głównej. Jak udało nam się dowiedzieć w tym roku będzie to wyjątkowa niespodzianka – organizatorzy akcji chcą jeszcze potrzymać nas w niepewności, zapowiadają jednak, że główna nagroda będzie bardzo atrakcyjna.

Jednym z głównych punktów Motoserca będzie parada motocykli ulicami Ostrołęki. Weźmie w niej udział – podobnie jak w latach ubiegłych – kilkuset motocyklistów. O godzinie 13:00 w barwnym i przede wszystkim głośnym szyku przejadą oni głównymi ulicami miasta, wyruszając spod sceny przy D.H. Kupiec.

Tegoroczne Motoserce odbywa się pod hasłem „Krew Darem Życia”. Akcji towarzyszyć będą ciekawe koncerty. Liczne atrakcje przygotowano także dla najmłodszych mieszkańców.

Podczas akcji prowadzona będzie również rejestracja potencjalnych dawców szpiku w fundacji DKMS.

Akcja Motoserce 2017 – finał już w sobotę, 27 maja w godzinach od 10:00 do 14:00.

Zdjęcia do artykułu :

Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

13-05-2017, 21:03
Autor:
Kogo będą zabijać ?:o
13-05-2017, 23:22
Autor:
  napisał(a):
Kogo będą zabijać ?:o

twoją starą
Serwis balujemy.eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.