0207.2018Musical dla najmłodszych „W to mi graj” na scenie przy fontannie [ZDJĘCIA]

Tagi: Ostrołęka musical W to mi graj Teatr ITAKZAGRAMY OCK Ostrołęckie Centrum Kultury

W niedzielę, 1 lipca na scenie przy miejskiej fontannie odbył się spektakl plenerowy dla najmłodszych w wykonaniu Teatru ITAKZAGRAMY. Musical zatytułowany „W to mi graj” oparty na motywach bajek Fredry, Mickiewicza i Słowackiego przypadł do gustu najmłodszym widzom. Dobrych nastrojów nie zdołała zepsuć nawet kapryśna aura.

Musical „W to mi graj” w wykonaniu Teatru ITAKZAGRAMY odbył się w ramach letniej oferty kulturalnej przygotowanej dla mieszkańców przez OCK i samorząd miasta. W ramach projektu „Kulturalnie przy fontannie” w lipcu i w sierpniu odbędzie się cykl koncertów i spektakli zarówno dla najmłodszych jak i nieco starszych mieszkańców oraz osób odwiedzających nasze miasto.

„W to mi graj!” to opowieść o tym, że „jak ty komu, tak on tobie” oznacza odpłatę także za wyświadczaną innym pomoc, że warto dać każdemu szansę, gdyż przy bliższym poznaniu może się okazać, ze tak naprawdę więcej nas łączy niż dzieli, a kiedy robi się coś wspólnie, nawet nieciekawe zadanie staje się dużo przyjemniejsze i łatwiejsze.

Centralnym elementem spektaklu są bajki Fredry, Mickiewicza i Słowackiego, z których dziś tak samo jak i kiedyś, płynie nauka dla młodego pokolenia, zaś zaprezentowanie ich w formie wpadających w ucho piosenek pomoże dzieciom lepiej zapamiętać wiersze i wypływające z nich morały.Galeria do artykułu :


Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu.