1909.2017Najpiękniejszy ogród w gminie Baranowo należy do… [ZDJĘCIA]

Tagi: Baranowo konkurs ogród Dożynki 2017

Oficjalnie rozstrzygnięto tegoroczną edycję konkursu na najpiękniejszy przydomowy ogródek. Zwycięzca pochodzi z miejscowości Dłutówka.

Do tegorocznej edycji konkursu na „Najpiękniejszy ogród w gminie Baranowo” zgłoszono  ogrody  z miejscowości: Dłutówka, Orzoł, Rupin. Komisja Konkursowa powołana do oceny ogrodów sfotografowała zgłoszone ogrody. Następnie na posiedzeniu w dniu 17 sierpnia  2017 r.  członkowie komisji w oparciu o kryteria oceny, znajdujące się w Regulaminie konkursu przyznali punkty w każdym kryterium oceny ogrodu. W ocenie uwzględniono uprawę krzewów ozdobnych, utrzymanie trawnika, uprawę rabat kwiatowych, elementy dekoracyjne oraz usytuowanie altanki, ławeczek czy grilla w ogrodzie.

W wyniku podsumowania konkursu „Najpiękniejszy ogród w Gminie  Baranowo  2017” zgłoszonym ogrodom przyznano poniższe  miejsca:
I miejsce    -  ogród  Pana Marka Kaczmarczyka,  zam. Dłutówka                  
II miejsce  - ogród  Państwa Zdzisława i Danuty Kardaś, zam. Orzoł          
III miejsce – ogród  Pani Krystyny Deptuła, zam. Rupin

Wszystkim właścicielom ogrodów gratulujemy zdobytych miejsc. Zgłoszone ogrody są piękne, zadbane i ciekawie urządzone. Wręczenie nagród laureatom  odbyło się podczas  Dożynek Gminno – Parafialnych w Baranowie w dniu 10 września 2017 r.Galeria do artykułu :

Zobacz więcej zdjęć ...

Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu.