2907.2018Power Boy gwiazdą odpustu w Kamiance [WIDEO, ZDJĘCIA]

Tagi: Power Boy odpust Kamianka

Czy jest słońce, czy pada deszcz - Kamianka bawi się na całego. Gwiazdą tegorocznego odpustu był ostrołęcki gwiazdor disco polo - Power Boy. Opady deszczu nie odstraszyły miłośników muzyki - bawili się oni przy największych przebojach Artura Suchcickiego.

Odpust w Kamiance to jedna z najpopularniejszych tego typu imprez w regionie. Rozpoczął się on od mszy świętej w parafii pw. św. Anny. Po nabożeństwie wszyscy przenieśli się na błonia, gdzie odbywała się część rozrywkowa. Gwiazdą wieczoru był Power Boy. Co ciekawe, burza spowodowała, że mógł on w ogóle nie wystąpić, ale organizatorzy stanęli na wysokości zadania i przygotowali występ artysty, na jakiego uczestnicy odpustu czekali przez długie godziny.

"Serc uwodzicielka", "Perfekcyjna", "Księżniczka" - tych przebojów nie mogło zabraknąć. Mimo, że pogoda płatała figle, to mieszkańcy gminy Rzekuń i goście bawili się wzorowo!


Materiał filmowy 1 :
Galeria do artykułu :


Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

30-07-2018, 08:53
Autor: Radek
Zazdroszczę power bojowi, że ma takie kobiety co tańczą dla niego. Przyjdę na odpust z Korczak nie mam daleko, popatrzę se na te piękne kobiety i śpiewającego wpadające w ucho piosenki power boja.
30-07-2018, 08:55
Autor: Radek
O cholera to już było  :((((( a ja ze starą w Korczakach na tarasie piłem radlerki buuuu
31-07-2018, 00:05
Autor:
JEZU CHRYSTE JAKA RAKIETA TA BLONDYNA NA ZDJĘCIU NUMER 9
Serwis balujemy.eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.