0407.2018„Projekt Patryoci” na scenie przy fontannie już w najbliższą niedzielę [WIDEO]

Tagi: Ostrołęka Kulturalnie przy fontannie Projekt Patryoci koncert OCK

W ramach nowego wakacyjnego programu OCK „Kulturalnie przy fontannie” w najbliższą niedzielę, 8 lipca odbędzie się koncert zespołu muzycznego „Projekt Patryoci”.

Pomysł na zawiązanie zespołu muzycznego Projekt Patryoci powstał na bazie wieloletnich doświadczeń muzycznych w zespole Pampeluna oraz rapera 4PSolo, w kontekście zainteresowań dotyczących polskich tradycji, obrzędów, legend, zwyczajów oraz z pasji do historii naszego kraju.

„Projekt Patryoci” - to wyjątkowe połączenie dwóch muzycznych światów, które na scenie przeradza się w istny wulkan energii. Ciężkie gitarowe granie okraszone hiphopowym wokalem, a wszystko to dopełnia dawka wiedzy na temat historii naszego kraju. Nie brakuje tutaj informacji o najważniejszych wydarzeniach, legendach oraz polskiej tradycji. To muzyczne „lekcje” historii na wesoło dla każdego. Mocna, energiczna muzyka i pozytywne, a niekiedy z przymrużeniem oka spojrzenie na naszą historię, to kwintesencja płyty.

Skład:
Przemysław „4P” Majewski – wokal
Arkadiusz „Julia” Pater – gitara/wokal
Adam Szkoda – perkusja
Emil Bajer – bass/wokal
Adrian Rozenkiewicz – gitara
Mateusz Redlarski – gitara/wokal

Koncert odbędzie się w niedzielę, 8 czerwca o godzinie 16:00Materiał filmowy 1 :Zobacz również:Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

05-07-2018, 17:54
Autor: Niewyspana
Informacja o zbliżającym się wydarzeniu dnia 8. czerwca podana 4.lipca, gdzie można nabyc bilety do wehikulu czasu?
Serwis balujemy.eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.